Forum: Coltul Incepatorului
20-06-10, 13:50
|
|
Replies: 4
Views: 671
Re: salut o mica problema
am scos termostatul dar degeaba si am pus si ventilatorul pe direct dar tot de incalzeste si cu ventilator pornit cam in 4-5 km se aprinde becu la apa
|
Forum: Coltul Incepatorului
20-06-10, 13:49
|
|
Replies: 4
Views: 671
Re: salut o mica problema
nu nu scapa lichid dar se incalzeste foarte repede . am zis k e termocupla dar am pus ventilatorul pe direct dar degeaba si am scos si termostatul
|
Forum: Alte discutii VW
19-06-10, 22:01
|
|
Replies: 11
Views: 9,624
Re: golf 3 cateva sfaturi
ok ok eu am acuma l golful meu o problema cu apa se incalzeste foarte repede si nu stiu ce ar putea sa aiba
.
|
Forum: Alte discutii VW
16-06-10, 13:56
|
|
Replies: 11
Views: 9,624
|
Forum: Alte discutii VW
16-06-10, 13:55
|
|
Replies: 11
Views: 9,624
Re: golf 3 cateva sfaturi
salut am si eu un golf 3 din 94 1.6 benzina ... masina se comporta bine pe sosea insa de vro 3 zile am o problema cu apa se incalzeste foarte repede si se aprinde becul in bord .. nu stiti ce ar...
|
Forum: Coltul Incepatorului
11-06-10, 09:20
|
|
Replies: 4
Views: 671
salut o mica problema
ma puteti ajuta si pe mine intr-o problema cu golful meu 3 ???
mi se aprinde becul la apa desi aceasta nu fierbe in borcan si urca prea repede acul pana la 115 grade nu stiu ce ar putea avea k am...
|