Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 6 of 6
Search took 0.00 seconds.
Search: Posts Made By: bace
Forum: Coltul Incepatorului 20-06-10, 13:50
Replies: 4
Views: 671
Posted By bace
Re: salut o mica problema

am scos termostatul dar degeaba si am pus si ventilatorul pe direct dar tot de incalzeste si cu ventilator pornit cam in 4-5 km se aprinde becu la apa
Forum: Coltul Incepatorului 20-06-10, 13:49
Replies: 4
Views: 671
Posted By bace
Unhappy Re: salut o mica problema

nu nu scapa lichid dar se incalzeste foarte repede . am zis k e termocupla dar am pus ventilatorul pe direct dar degeaba si am scos si termostatul
Forum: Alte discutii VW 19-06-10, 22:01
Replies: 11
Views: 9,624
Posted By bace
Re: golf 3 cateva sfaturi

ok ok eu am acuma l golful meu o problema cu apa se incalzeste foarte repede si nu stiu ce ar putea sa aiba
.
Forum: Alte discutii VW 16-06-10, 13:56
Replies: 11
Views: 9,624
Posted By bace
Re: golf 3 cateva sfaturi

mai trimite-mi si mie niste preturi asa informative in legatura cu piesele ms ;)
Forum: Alte discutii VW 16-06-10, 13:55
Replies: 11
Views: 9,624
Posted By bace
Re: golf 3 cateva sfaturi

salut am si eu un golf 3 din 94 1.6 benzina ... masina se comporta bine pe sosea insa de vro 3 zile am o problema cu apa se incalzeste foarte repede si se aprinde becul in bord .. nu stiti ce ar...
Forum: Coltul Incepatorului 11-06-10, 09:20
Replies: 4
Views: 671
Posted By bace
salut o mica problema

ma puteti ajuta si pe mine intr-o problema cu golful meu 3 ???
mi se aprinde becul la apa desi aceasta nu fierbe in borcan si urca prea repede acul pana la 115 grade nu stiu ce ar putea avea k am...
Showing results 1 to 6 of 6

 
- Copyright 2026 4Tuning -