Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 22 of 22
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: andrei44
Forum: Alte discutii Bmw 15-01-13, 09:50
Replies: 8
Views: 795
Posted By andrei44
Re: Cum se numeste acest model de jante?

Cu 7-8 mil de la Ploiesti?
Forum: Alte discutii Bmw 12-01-13, 20:25
Replies: 8
Views: 795
Posted By andrei44
Re: Cum se numeste acest model de jante?

Aceste jante s-au fabricat si in 4 prezoane?
Forum: Alte discutii Bmw 12-01-13, 18:38
Replies: 8
Views: 795
Posted By andrei44
Forum: Alte discutii Bmw 12-01-13, 17:58
Replies: 8
Views: 795
Posted By andrei44
Cum se numeste acest model de jante?

Spuneti-mi va rog cum se numeste acest model de jante?
Forum: BMW tuning 19-08-11, 16:57
Replies: 47
Views: 11,484
Posted By andrei44
Re: Bmw-uri modificate din Romania

Pai nu este din Ro ca personajele din imagine erau intr-o emisiune TV pe Discovery.
Forum: Masina mea BMW Seria 3 25-07-11, 12:41
Replies: 636
Views: 126,513
Posted By andrei44
Re: E46 - Stanced

Cat a costat suspensia si ce marca este?
Forum: Masina mea BMW Seria 3 26-06-11, 23:02
Replies: 620
Views: 89,861
Posted By andrei44
Re: E36 - B 95 E R N - 2.5 24V

Da are m5?:shock: Pai si pisica o mai are?
Forum: Masina mea BMW Seria 3 26-06-11, 14:38
Replies: 620
Views: 89,861
Posted By andrei44
Re: E36 - B 95 E R N - 2.5 24V

si ce se mai aude cu pisica? :-)
Forum: BMW Styling 03-06-11, 21:08
Replies: 44
Views: 11,757
Posted By andrei44
Re: BMW colors !!

mersi mult Skillzu:-)
Forum: BMW Styling 02-06-11, 09:37
Replies: 44
Views: 11,757
Posted By andrei44
Re: BMW colors !!

Salut! As vrea sa stiu si eu ce culoare are bmw-ul acesta :D:-)
Forum: Alte discutii Bmw 16-06-10, 22:35
Replies: 4
Views: 662
Posted By andrei44
As avea si eu o intrebare

Bmw-urile e36 care au 200.000km sau mai mult se merita sa le cumperi?
Forum: Alte discutii Dacia 11-06-10, 07:30
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Re: se poate pune 5 prezoane pe daice 1310 break

am intrebat si eu si faza cu koe era pt un prieten nu pentru mine
Forum: Alte discutii Dacia 09-06-10, 20:30
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Re: se poate pune 5 prezoane pe daice 1310 break

deci lamuritima si pe mine daca pun flanse voi avea probleme cu politia si daca sunt rezistente flansele?
Forum: Alte discutii Dacia 09-06-10, 09:18
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Re: se poate pune 5 prezoane pe daice 1310 break

punteam am crezut ca merge dar nu se potriveste si nu pot sa pun flanse?:sad:
Forum: Alte discutii Dacia 08-06-10, 14:57
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Forum: Alte discutii Dacia 08-06-10, 13:52
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Re: se poate pune 5 prezoane pe daice 1310 break

Am vazut niste jante foarte misto si sunt in 5 prezoane:D.Si flansele cat costa, si trebuie omologate?
Forum: Alte discutii Dacia 08-06-10, 07:27
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Re: se poate pune 5 prezoane pe daice 1310 break

pai dacia papuc diesel e singra dacie cu 5 prezoane si puntea de pe dacia papuc nu merge pe dacie break
Forum: Alte discutii Dacia 07-06-10, 21:03
Replies: 25
Views: 2,734
Posted By andrei44
Se poate pune 5 prezoane pe Dacie 1310 Break

as vrea sa stiu daca se poate pune pe dacie 1310 5 prezoane:D
Forum: King of Europe Drift 2010 - Cluj Napoca - 15-16 MAI 2010 26-05-10, 16:18
Replies: 154
Views: 15,038
Posted By andrei44
Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

da aveti si voi dreptate data viitoare voi fii mai atent la ce am sa scriu.
Forum: King of Europe Drift 2010 - Cluj Napoca - 15-16 MAI 2010 25-05-10, 21:39
Replies: 154
Views: 15,038
Posted By andrei44
Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

cred ca mati inteles gresti eu doar am intrebat doram sa stiu mai mult nu am zis ca merg pt premii la KOE as merge pt distractie asa cum a spus si expres mai intai invatam si dupa poate mergem nu...
Forum: King of Europe Drift 2010 - Cluj Napoca - 15-16 MAI 2010 25-05-10, 16:49
Replies: 154
Views: 15,038
Posted By andrei44
Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

si cei care concureaza la drift primesc vrun premiu?
Forum: King of Europe Drift 2010 - Cluj Napoca - 15-16 MAI 2010 22-05-10, 13:17
Replies: 154
Views: 15,038
Posted By andrei44
Re: Intrebari si raspunsuri despre KOE Cluj 2010

dak doresc ca la anu sa fiu pilot la KOE imi trebuie vreo scoala de drift sau doar experienta in drift?
Showing results 1 to 22 of 22

 
- Copyright 2026 4Tuning -