Forum: Piese Dacia de vanzare
10-06-10, 19:02
|
|
Replies: 2
Views: 505
|
Forum: Piese Dacia de vanzare
01-06-10, 17:31
|
|
Replies: 2
Views: 505
|
Forum: Jante si Anvelope
24-05-10, 20:11
|
|
Replies: 1
Views: 311
|
Forum: Jante si Anvelope
23-05-10, 21:47
|
|
Replies: 1
Views: 311
VAND 2 gume SH 175/70/r13 !!
VAND 2 gume 175/70/r13 ...una e aproape noua dupa cum s vede in poza (e MICHELIN) ..90 RON..iar cealalta este 50 RON.
Tel: 0741.666.370
ID: tudorvrazvan
|
Forum: Piese Dacia de vanzare
23-05-10, 21:40
|
|
Replies: 2
Views: 505
VAND 2 gume 175/70/r13 !!
VAND 2 gume 175/70/r13 ...una e aproape noua dupa cum s vede in poza (e MICHELIN) ..90 RON..iar cealalta este 50 RON.
Tel: 0741.666.370
ID: tudorvrazvan
|
Forum: Masini Dacia de vanzare
05-05-10, 08:28
|
|
Replies: 6
Views: 1,143
|
Forum: Masini Dacia de vanzare
04-05-10, 09:26
|
|
Replies: 6
Views: 1,143
|
Forum: Masini Dacia de vanzare
29-04-10, 19:33
|
|
Replies: 6
Views: 1,143
|
Forum: Programul Rabla 2013: cupoane valorice, cupoane rabla
25-04-10, 12:52
|
|
Replies: 0
Views: 566
[VAND] DACIA BREAK 1310 pe GPL, 1400 CMC !
VAND dacia break 1310 ..an fabricatie 1998...are instalatie de GPL omologata ..masina este functionala..chiar ma mai folosesc de ea prin Bucuresti...daca nu o dau asa, o dau la remat si asta e..
...
|
Forum: Masini Dacia de vanzare
25-04-10, 12:47
|
|
Replies: 6
Views: 1,143
[VAND] DACIA BREAK 1310 pe GPL, 1400 CMC !
VAND dacia break 1310 ..an fabricatie 1998...are instalatie de GPL omologata ..masina este functionala..chiar ma mai folosesc de ea prin Bucuresti...daca nu o dau asa, o dau la remat si asta...
|