Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 14 of 14
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
87-DWY
Forum:
Zona tehnica VW
02-03-17, 12:27
Replies:
1
jante de passat cc pe b6
Views:
505
Posted By
87-DWY
Re: jante de passat cc pe b6
nu a incercat nimeni ? credeti ca sunt riscuri sa atinga ?
Forum:
Zona tehnica VW
02-03-17, 07:35
Replies:
1
jante de passat cc pe b6
Views:
505
Posted By
87-DWY
jante de passat cc pe b6
salut ! a montat cineva sau stie daca se pot pune jante Passat cc r17 8j model phoenix pe passat b6 cu anvelope 235/45r17 ? ms mult !
Forum:
Masini Dacia de vanzare
24-09-12, 08:03
Replies:
6
vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
Views:
1,907
Posted By
87-DWY
Re: vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
masina s-a vandut intreaga ! se poate inchide ! ms !
Forum:
Masini Dacia de vanzare
18-09-12, 12:25
Replies:
6
vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
Views:
1,907
Posted By
87-DWY
Re: vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
salut ! masina nu e a mea , e a unui amic , eu va pot da informatii aici despre dotari, starea pieselor de mecanica si caroserie ptr preturi si alte informatii eventual negocieri cel mai bine e sa-l...
Forum:
Masini Dacia de vanzare
18-09-12, 08:19
Replies:
6
vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
Views:
1,907
Posted By
87-DWY
Re: vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
salut ! hai sa vb la tel !
Forum:
Masini Dacia de vanzare
17-09-12, 12:48
Replies:
6
vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
Views:
1,907
Posted By
87-DWY
vand sau dezmembrez logan avariat 1.6 16 v - an 2010
salut ! vand sau dezmembrez logan 1.6 16v an 2010, 64 000 km, revizii efectuate numai la reprezentanta , ultima revizie la 60 000 km, avariat lateral stanga , caroserie compromisa , ansamblu...
Forum:
Piese Dacia de vanzare
09-07-12, 11:57
Replies:
9
Vand/Schimb treceri in 4 prezoane cu jante CMS
Views:
1,270
Posted By
87-DWY
Re: Vand/Schimb treceri in 4 prezoane cu jante CMS
salut ! mai e valabil anuntul ? ms !
Forum:
Zona tehnica Dacia
02-04-12, 12:18
Replies:
14
dacia 1310 Li problema relanti !
Views:
6,623
Posted By
87-DWY
Re: dacia 1310 Li problema relanti !
am facut in tocmai cum a zis alex_77_marius, situatia a ramas aceeasi :sad:
Forum:
Zona tehnica Dacia
27-03-12, 21:39
Replies:
14
dacia 1310 Li problema relanti !
Views:
6,623
Posted By
87-DWY
Re: dacia 1310 Li problema relanti !
mersi alex_77_marius ! nu sunt amator de proceduri gen forje dar am sa incerc si asta, mersi domne ! :D
Forum:
Zona tehnica Dacia
26-03-12, 15:45
Replies:
14
dacia 1310 Li problema relanti !
Views:
6,623
Posted By
87-DWY
Re: dacia 1310 Li problema relanti !
vorbesc de o dacie 1310 Li pe injectie ! repet ! NU merg fara baterie sau cu borna decuplata ! problema apare de fiecare data cand decuplez bateria si o cuplez la loc ! ma gandesc ca exista o...
Forum:
Zona tehnica Dacia
26-03-12, 13:27
Replies:
14
dacia 1310 Li problema relanti !
Views:
6,623
Posted By
87-DWY
Re: dacia 1310 Li problema relanti !
nu ! nu merg fara borna la baterie . nu! nu schimb prea des bateria .
Dar in decursul unui an sa zicem am avut nevoie de cateva ori sa decuplez bateria din diferite motive, cum ar fi: am...
Forum:
Zona tehnica Dacia
26-03-12, 11:08
Replies:
14
dacia 1310 Li problema relanti !
Views:
6,623
Posted By
87-DWY
dacia 1310 Li problema relanti !
salut ! dupa cum spune si titlul e vorba de o dacie 1310 injectie 2001 . masina are f putini km parcursi mai exact 22000 km , are toate piesele originale nu sa imblat deloc la motor, au fost...
Forum:
Anunturi Auto Honda - Acura
07-12-11, 16:07
Replies:
0
de vanzare honda civic 1.8 benzina c.v. automata-secventiala
Views:
680
Posted By
87-DWY
de vanzare honda civic 1.8 benzina c.v. automata-secventiala
se vinde honda civic fab. 2008, 1.8 benzina , c.v. automata-secventiala , 42000 km ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, trapa, controlul tractiunii, inchidere...
Forum:
Anunturi Auto Oltcit
03-05-10, 18:01
Replies:
8
vand jante Aro 10+gume iarna
Views:
1,452
Posted By
87-DWY
Re: vand jante Aro 10+gume iarna
un nr de telefon te rog ! daca mai e valabil , 0721381324
Showing results 1 to 14 of 14
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -