Forum: Talcioc
14-11-11, 20:03
|
|
Replies: 0
Views: 203
Vand Samung Corby
Telefonul arata foarte bine 9/10 ca aspect, 10/10 functionalitate, a fost folosit un an de prietena (asa se explica rozul). Tinut mereu in husa, folosit ca al doilea telefon.
Pret... 200 lei, deci...
|
Forum: 4TuningDAYS 2010
17-03-10, 15:59
|
|
Replies: 309
Views: 25,889
Re: Pareri
Sincer, eu am participat in anii trecuti cu masina la eveniment! Acum insa, de rusine, mi-am facut alt cont, si vrea sa ramana asa! 4tuning days s-a transformat intr-o masina de facut bani, unde...
|
Forum: Firme Jante & Anvelope
11-03-10, 15:33
|
|
Replies: 1,298
Views: 138,361
|