Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 14 of 14
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: hacu_batman83
Forum: Zona tehnica VW 14-02-10, 08:47
Replies: 23
Views: 13,824
Posted By hacu_batman83
Re: pornire golf 4

arunca un ochi si la filtrul de combustibil, si eu astapt acelasi lucru caldura frate ca mi s-a lurat de atata iarna
Forum: Zona tehnica VW 14-02-10, 01:03
Replies: 23
Views: 13,824
Posted By hacu_batman83
Re: pornire golf 4

verifica si bujiile daca poti?
Forum: Zona tehnica VW 14-02-10, 01:01
Replies: 23
Views: 13,824
Posted By hacu_batman83
Re: pornire golf 4

eu am un vw mai vechi si nu stiu ce sa zic cu senzori se pote
dar cum se prezinta cand ii pui contacrul?
invarte electromotorul? are putere, eu am terminat o baterie din cauza la alimentare
Forum: Zona tehnica VW 14-02-10, 00:37
Replies: 23
Views: 13,824
Posted By hacu_batman83
Re: pornire golf 4

vezi daca se alimenteaza cum trebuie yo am aceiasi problema la mine nu se alimenteaza. poate fi de la filtru,
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 20:28
Replies: 5
Views: 2,745
Posted By hacu_batman83
Re: 2 PROBLEME PASSAT B5

butonul de la avari se aprinde, nu mai ticaie, nu mai merg avariile, nu se mai aprinde nici martorul pe bord
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 20:25
Replies: 5
Views: 2,745
Posted By hacu_batman83
Re: 2 PROBLEME PASSAT B5

merci mentionez ca am un passat 1,9 motorina, gl 1993
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 16:33
Replies: 1,438
Views: 133,903
Posted By hacu_batman83
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

e cineva care se pricepe la partea electrica la un passat 1993
?
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 11:28
Replies: 1,438
Views: 133,903
Posted By hacu_batman83
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

merci ma duc la un electrician
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 11:06
Replies: 1,438
Views: 133,903
Posted By hacu_batman83
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

se aprinde doar butonul de la avari cand il apas da doar ata nu e intermitent ca inainte ramane aprins
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 11:04
Replies: 1,438
Views: 133,903
Posted By hacu_batman83
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

nu merg nu se aprinde nici martorul de pe bord
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 10:57
Replies: 5
Views: 2,745
Posted By hacu_batman83
Re: 2 PROBLEME PASSAT B5

u sti macar care e releul am si eu o problema cu semnalizarea imi poti spune si mine care e releul?
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 10:33
Replies: 294
Views: 238,720
Posted By hacu_batman83
Re: Manuale reparatii VOLKSWAGEN

ceva pt relee vw passat gl 1,9 1993
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 10:22
Replies: 1,438
Views: 133,903
Posted By hacu_batman83
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

poate stie cineva care din rele e?
am probleme cu semnalizarea, banuiesc ca de la el am verificat becurile si nu sunt arse
Forum: Zona tehnica VW 10-02-10, 10:15
Replies: 1,438
Views: 133,903
Posted By hacu_batman83
Re: Haideti sa ne ajutam intre noi - VW parts

caut si eu un releu pt semnalizare vw passat gl, 1.9, gl sau macar o poza cu el
Showing results 1 to 14 of 14

 
- Copyright 2026 4Tuning -