Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 6 of 6
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: ady-vw-lover
Forum: Sibiu 09-12-10, 15:26
Replies: 32
Views: 8,005
Posted By ady-vw-lover
Re: Campionatul National de Slalom Paralel

multumesc frumos.. am citit regulamentul..si am deja o problema:rolleyes2
am un vw passat ..mai vechi si mare motor de 1.6 ... eu am aproape 16 ani si as fi vrut sa particip la clasa de juniori.
...
Forum: Sibiu 07-12-10, 15:36
Replies: 32
Views: 8,005
Posted By ady-vw-lover
Question Re: Campionatul National de Slalom Paralel

imi spune si mie cineva cam ce mi ar trebui sa particip si eu de la anu' va rog?.. masina am ..roll cage ii fac iarna asta..ceva masuri de siguranta. casca?.manusi? ..cizme .???:?::?:
Forum: Masini Dacia de vanzare 03-02-10, 21:11
Replies: 16
Views: 2,311
Posted By ady-vw-lover
Re: dacia 1300 din 77

am jante cu 4 prezoane mari si late ..si vreau sa le pun pe masina :) la asta imi trebuie
Forum: Masini Dacia de vanzare 03-02-10, 20:41
Replies: 16
Views: 2,311
Posted By ady-vw-lover
Re: dacia 1300 din 77

:) salut
eu vreau o dacie sa ma apuc de raliu cu ea :) sunt din sibiu si ....avem in oras un traseu de slalom paralel :X mi ar trebui ....masina ...am jante....si ..piese ....daca ii iei ..barile...
Forum: Alte discutii VW 03-02-10, 20:08
Replies: 2
Views: 490
Posted By ady-vw-lover
Re: salut ..am nevoie de un carburator ...ma ajutati ??

se potriveste de pe un audi 80 ? motorul este de 1.6 ?? ma ajuta vineva ?:) va rog !?
Forum: Alte discutii VW 02-02-10, 19:51
Replies: 2
Views: 490
Posted By ady-vw-lover
Exclamation salut ..am nevoie de un carburator ...ma ajutati ??

am si eu un vw passat din 82 care . ....are o mica /mare problema..... are carburator de dacie ! :sad: carburatorul lui nu stiu ce o avut ...ca l o schimbat taicamio si....acuma ...lo pierdut si...
Showing results 1 to 6 of 6

 
- Copyright 2026 4Tuning -