Forum: Sibiu
09-12-10, 15:26
|
|
Replies: 32
Views: 8,005
Re: Campionatul National de Slalom Paralel
multumesc frumos.. am citit regulamentul..si am deja o problema:rolleyes2
am un vw passat ..mai vechi si mare motor de 1.6 ... eu am aproape 16 ani si as fi vrut sa particip la clasa de juniori.
...
|
Forum: Sibiu
07-12-10, 15:36
|
|
Replies: 32
Views: 8,005
Re: Campionatul National de Slalom Paralel
imi spune si mie cineva cam ce mi ar trebui sa particip si eu de la anu' va rog?.. masina am ..roll cage ii fac iarna asta..ceva masuri de siguranta. casca?.manusi? ..cizme .???:?::?:
|
Forum: Masini Dacia de vanzare
03-02-10, 21:11
|
|
Replies: 16
Views: 2,311
Re: dacia 1300 din 77
am jante cu 4 prezoane mari si late ..si vreau sa le pun pe masina :) la asta imi trebuie
|
Forum: Masini Dacia de vanzare
03-02-10, 20:41
|
|
Replies: 16
Views: 2,311
Re: dacia 1300 din 77
:) salut
eu vreau o dacie sa ma apuc de raliu cu ea :) sunt din sibiu si ....avem in oras un traseu de slalom paralel :X mi ar trebui ....masina ...am jante....si ..piese ....daca ii iei ..barile...
|
Forum: Alte discutii VW
03-02-10, 20:08
|
|
Replies: 2
Views: 490
|
Forum: Alte discutii VW
02-02-10, 19:51
|
|
Replies: 2
Views: 490
|