Forum: Fiat tuning
04-02-10, 20:08
|
|
Replies: 14
Views: 1,688
Re: Abarth vine in Romania
am si eu o rugaminte mare de tot !!! am un fiat bravo 1.4 12v 75 cp 55kw si consuma benzina groaznic de multa ,care ami puteti da vreun sfat. Ms mult de tot
|
Forum: Fiat tuning
29-01-10, 12:14
|
|
Replies: 14
Views: 1,688
Re: Abarth vine in Romania
Salut baietii,eu sunt cam nou pe site si deacea as-i dorii sa stiu si eu cam kt ar costa intrarea sau de unde sa ami iau bilet la ABARTH?
|