Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 5 of 5
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: stuntman
Forum: Discutii generale masini 05-02-10, 17:13
Replies: 25
Views: 7,676
Posted By stuntman
Re: Programul Rabla 2010 - Comert, discounturi si conditii

programul rabla incepe pe 20 februarie, sa anuntat astazi.
Forum: Discutii generale masini 27-01-10, 09:15
Replies: 25
Views: 7,676
Posted By stuntman
Re: Programul Rabla 2010 - Comert, discounturi si conditii

un vaucher se vinde cu maxim 10 mil,omu scapa de rabla si celalalt isi face yreaba cu bonul.
Forum: Discutii generale masini 26-01-10, 20:44
Replies: 25
Views: 7,676
Posted By stuntman
Re: Programul Rabla 2010 - Comert, discounturi si conditii

majoritatea au inteles ca te duci la remat fara sa iti iei o masina noua si ei iti dau bonul de 38000000 pe rabla pe care sa-l vinzi,nu e asa,numai daca te duci cu cineva care isi cumpara masina noua...
Forum: Discutii generale masini 26-01-10, 20:38
Replies: 25
Views: 7,676
Posted By stuntman
Re: Programul Rabla 2010 - Comert, discounturi si conditii

masina o duci la rabla numai daca iei o masina noua,daca nu te intelegi cu cineva sa iti iei banii pe bon,cei de la remat nu te primesc cu masina daca nu ai o hartie de la dealer ca iti cumperi...
Forum: Discutii generale masini 26-01-10, 20:33
Replies: 25
Views: 7,676
Posted By stuntman
Re: Programul Rabla 2010 - Comert, discounturi si conditii

:cry:
daca e radiata nu mai ai ce face cu ea, cu parere de rau.
Showing results 1 to 5 of 5

 
- Copyright 2026 4Tuning -