Forum: Alte discutii CHRYSLER/DODGE/JEEP
17-01-10, 11:25
|
|
Replies: 25
Views: 7,010
Re: Jeep Commander modificat de Startech
Salut pe toata lumea ! Eu sint posesorul unei astfel de "bestii", si sint chiar a -II- a masina cumparata in Italia, cind a aparut in 2006! In prezent am peste 135 mii de Km la bord,(din care , cel...
|