Forum: Curse de Accelerare - Liniute
10-12-05, 19:39
|
|
Replies: 677
Views: 50,646
Re:
nu s-a pus niciodata problema de a se opri cursa din cauza unui club. cu siguranta nu se va pune nici acum. iar show-ul cred ca este grantat avand in vedere super locatia.
|
Forum: PROVOCARI
14-11-05, 21:25
|
|
Replies: 14
Views: 1,180
|
Forum: PROVOCARI
13-11-05, 20:32
|
|
Replies: 5
Views: 843
voi nu vedeti copacii de padure!
nu este un...
voi nu vedeti copacii de padure!
nu este un versus, este un loc pt provocarile dintre cei mai buni trei.
lumea ar trebui sa stie care sunt acesti trei iar ei ar trebui sa se provoace aici. sunt...
|
Forum: PROVOCARI
13-11-05, 17:13
|
|
Replies: 5
Views: 843
NO 1 vs. NO 2 vs. NO 3
DUPA CE AM VAZUT TOT CE S-A SCRIS IN TOPICURI CU ALTA DESTINATIE CRED CA SE CEREA ACESTA.
CONSIDERATI ACEST LOC UN -- SHAKEDOWN
SUNT RUGATI SA SE PROVOACE DOAR PRIMII TREI.
SUNT CURIOS CINE...
|