Forum: Galati / Braila
09-02-13, 01:22
|
|
Replies: 20
Views: 7,972
Re: Dumnezeu sa-l odihneasca!
oameni buni abia acum am aflat:( nu stiam de ce nu imi mai raspunde la email ultima oara am vorbit cu el prin martie 2012,numarul de telefon il pierdusem ca mi-am pierdut telefonul...va rog mult sa...
|
Forum: Consumabile
06-01-10, 21:50
|
|
Replies: 1
Views: 475
Re: filtru de aer K&N 33-2036
inca se vinde,dupa cum bine stiti asa ceva nu gasiti sub 2 milioane,dar eu nu fac bani din asta,daca mi se potrivea pe masina mea nu il mai vindeam:(
|
Forum: Consumabile
05-01-10, 20:18
|
|
Replies: 1
Views: 475
filtru de aer K&N 33-2036
Filtru de aer K&N 33-2036,nou sigilat,in cutie cu factura si garantie un milion de mile,cumparat de pe e-bay,am atasat si o poza cu produsul asa cum mi-a fost livrat
Acestea sunt dimensiunile:...
|