Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 31 of 31
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: cosmindnb
Forum: Anunturi Auto Opel 23-03-11, 10:17
Replies: 3
Views: 433
Posted By cosmindnb
Re: cumpar sonda litrometrica pt kadett 1.3 benzina

valabil, chiar nu are nimeni asa ceva?
Forum: Anunturi Auto Opel 10-03-11, 20:56
Replies: 24
Views: 1,923
Posted By cosmindnb
Re: Vand kadett gsi 16V

am inteles..mersi pentru raspuns!
Forum: Anunturi Auto Opel 10-03-11, 18:52
Replies: 24
Views: 1,923
Posted By cosmindnb
Re: Vand kadett gsi 16V

Ieftin..daca vindeam kadett ul meu mai puneam ceva si poate il luam pe al tau.. Am niste nelamuriri totusi..ce motor are mai exact? motorul e trecut in acte sau nu? Tu esti proprietar in acte?
Forum: Anunturi Auto Opel 03-02-11, 00:11
Replies: 3
Views: 433
Posted By cosmindnb
Forum: Anunturi Auto Opel 02-01-11, 23:38
Replies: 3
Views: 433
Posted By cosmindnb
Forum: Zona comerciala Rmn Valcea- Bazar - Servicii - Talcioc 28-12-10, 12:17
Replies: 495
Views: 83,363
Posted By cosmindnb
Forum: Zona comerciala Rmn Valcea- Bazar - Servicii - Talcioc 27-12-10, 12:28
Replies: 495
Views: 83,363
Posted By cosmindnb
Re: Mansoane/huse piele naturala pt. schimbatorul de viteza sau frana de mana (35-40

la schimbator e din musama iar la frana nu am deloc..
Forum: Anunturi Auto Opel 26-12-10, 12:04
Replies: 3
Views: 433
Posted By cosmindnb
cumpar sonda litrometrica pt kadett 1.3 benzina

Modelul sondei e cel care intra/ies si furtunele de benzina prin busonul sondei. mie imi trebuie doar placuta din sonda..aia sa fie buna restul nu ma intereseaza(plutitor etc) dar daca e sonda...
Forum: Zona comerciala Rmn Valcea- Bazar - Servicii - Talcioc 25-12-10, 16:32
Replies: 495
Views: 83,363
Posted By cosmindnb
Re: Mansoane/huse piele naturala pt. schimbatorul de viteza sau frana de mana (35-40

salut. pentru Kadett E ai mansoane schimbator+frana? sau in cat timp le poti face. m-ar interesa culoarea neagra si cusatura alba, sa-mi spui si pretul. astept raspuns, mersi
Forum: Anunturi Auto Opel 11-10-10, 22:29
Replies: 5
Views: 595
Posted By cosmindnb
astept oferte in continuare imi dai un nr...

astept oferte in continuare


imi dai un nr de tel sau un id de mess?
Forum: Anunturi Auto Opel 09-10-10, 15:43
Replies: 5
Views: 595
Posted By cosmindnb
Re: cumpar carburator pierburg 1b pt kadett 1.3 benzina

as vrea..dar merge montata? mai trebuie ceva in plus in afara de astea? si zi-mi si un pret. mersi
Forum: Anunturi Auto Opel 09-10-10, 12:22
Replies: 5
Views: 595
Posted By cosmindnb
cumpar carburator pierburg 1b pt kadett 1.3 benzina

ma intereseaza sa fie bun (sa porneasca masina repede si sa consume normal). astept oferte.
tel: 0762680323
Forum: Anunturi Auto Opel 13-05-10, 18:08
Replies: 22
Views: 862
Posted By cosmindnb
Re: Vand cateva piese de Opel Kadett E sedan

salutare. in ce consta tot pachetul?
Forum: Anunturi Auto Opel 02-05-10, 22:10
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

imi dai un nr de tel sau un id de mess te rog?
Forum: Anunturi Auto Opel 22-04-10, 12:49
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

pai cum ai putea sa mi-l trimiti in Iasi? prin posta merge? vreau sa nu platesc prea mult la transport..
Forum: Anunturi Auto Opel 10-04-10, 17:44
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Forum: Anunturi Auto Opel 06-04-10, 23:21
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

saxofonul mai este? si daca este in ce stare e, are rugina, fisuri ceva?
carburatorul mai e? e pierburg 1b?
Forum: Anunturi Auto Opel 03-03-10, 10:49
Replies: 0
Views: 252
Posted By cosmindnb
Cumpar macara geam sofer pt kadett

-poate sa fie si stricata, mie imi trebuie partea care e actionata de manivela ca mi s-a rupt. de preferat e sa fie buna sa o inlocuiesc cu totul. modelul e kadett in doua usi din 88.
-astept oferte...
Forum: Anunturi Auto Opel 01-03-10, 20:16
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

iti dau mai mult. ideea e sa nu ma complic cu ditamai portiera..la care o sa platesc transportul cine stie cat si nici nu am pe unde sa o tin (stau la camin)
Forum: Anunturi Auto Opel 01-03-10, 17:53
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

daca erai din iasi era mai simplu asa ce faci trimiti o portiera intreaga pt o macara?
Forum: Anunturi Auto Opel 27-02-10, 00:08
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

am nevoie de macaraua de la sofer(poate sa fie si stricata) mie imi trebuie partea cu manivela ca mi s-a rupt..
daca o dai mai iau si pompa de benzina si poate si eleronul ;)
astept raspuns.
Forum: Anunturi Auto Opel 17-02-10, 23:28
Replies: 4
Views: 283
Posted By cosmindnb
Re: cumpar parte evacuare kadett e

cauta-ma pe mess sa vb sau daca nu ai timp da un tel ceva
Forum: Anunturi Auto Opel 17-02-10, 16:59
Replies: 4
Views: 283
Posted By cosmindnb
Re: cumpar parte evacuare kadett e

-scuze, nr de tel 0762680323, id mess i_want_adrenaline
-daca puneai o poza cu ce ai iti ziceam din prima. asa..sa vad daca reusesc sa fac maine niste poze sa iti arat si sa imi spui daca e la fel
Forum: Anunturi Auto Opel 15-02-10, 23:10
Replies: 11
Views: 1,959
Posted By cosmindnb
Re: vand carburator PIERBURG cu galerie

care ar fi ultimul pret?
Forum: Anunturi Auto Opel 15-02-10, 22:47
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

eu am nevoie de ce pleaca din chiloasa. am motor de 1.3 si kadettul e model 88. pai tevile alea nu pleaca doua si se unesc intr-una? nu imi trebuie pt 1.6 eu vreau sa o schimb ca a fost rupta si...
Forum: Anunturi Auto Opel 15-02-10, 22:33
Replies: 65
Views: 1,896
Posted By cosmindnb
Re: VAND PIESE OPEL KADETT 1.3 1987

zi-mi te rog ce ai din astea:
-far stang
-radiator racire apa (si daca e bun sau pierde apa)
-tevile de evacuare care ies din motor si se unesc cu toba de mijloc (la fel ma intereseaza sa nu aiba...
Forum: Dezmembrari si Piese SH 07-02-10, 23:56
Replies: 0
Views: 247
Posted By cosmindnb
cumpar parte evacuare kadett e

-modelul exact este: kadett e din 88, motor 1.3, benzina.
-caut tevile care ies din motor si se unesc cu toba intermediara..nu stiu cum se numesc.. cat mai repede. astept oferte.
Forum: Anunturi Auto Opel 07-02-10, 23:46
Replies: 4
Views: 283
Posted By cosmindnb
cumpar parte evacuare kadett e

-pt kadett e din 88, motor 1.3, benzina:
-caut tevile care ies din motor si se unesc cu toba intermediara..nu stiu cum se numesc.. cat mai repede. astept oferte.

Notă moderator: Lasă datele de...
Forum: Anunturi Auto Opel 07-02-10, 23:06
Replies: 33
Views: 2,158
Posted By cosmindnb
Re: Dezmembrez Kadett GSI 3 usi

partea de evacuare care iese din motor si se imbina cu toba de mijloc o ai? mie imi trebuie la un kadett cu motor 1.3..si nu stiu exact daca s-ar potrivi
Forum: Anunturi Auto Opel 31-12-09, 12:13
Replies: 1
Views: 294
Posted By cosmindnb
Forum: Anunturi Auto Opel 28-12-09, 14:57
Replies: 1
Views: 294
Posted By cosmindnb
cumpar carburator pentru Kadett 88

cumpar urgent un carburator bun model pierburg 1b pentru un kadett e din 88, motor 1.3, benzina.
Showing results 1 to 31 of 31

 
- Copyright 2026 4Tuning -