Forum: Freehand - Desene de mana
04-12-09, 17:08
|
|
Replies: 153
Views: 33,471
|
Forum: Freehand - Desene de mana
04-12-09, 14:22
|
|
Replies: 1
Views: 733
Desenele mele - Cristian SM
sunt nou aici si as vrea sa va prezint niste desene de ale am 12 ani asa ca nu is prea reusite fata de ale lu ace Axel sau Cassyus...oricum sper sa va placa
|
Forum: Freehand - Desene de mana
04-12-09, 14:00
|
|
Replies: 3
Views: 863
Re: Desenele Mele IonutNFS
Misto frate, sunt nou da-mi si tu ID-ul tau de messenger sa vorbim. Te rog.
Nota moderator: Data viitoare potriviti-va pe PM in legatura cu ID-uri. Acuma las asa, dar IonutNFS, te rog sa ii...
|
Forum: Freehand - Desene de mana
04-12-09, 13:49
|
|
Replies: 194
Views: 30,221
|