Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 18 of 18
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: race_maniack
Forum: Masina mea BMW Seria 3 24-02-13, 22:53
Replies: 376
Views: 43,433
Posted By race_maniack
re: BMW E30 Fest 28-30 iunie 2013 Romania

[QUOTE=db_freak;5376325]Daca tot se face strigarea sa ma arunc si eu pe lista .
Mi-asi dorii sa isi treaca toti numele calumea pe lista asta , am sa o printez cat se poate de mare si imi doresc sa...
Forum: Jante si Anvelope 06-12-12, 14:59
Replies: 49
Views: 2,190
Posted By race_maniack
Forum: BMW tuning 30-05-12, 14:21
Replies: 121
Views: 46,307
Posted By race_maniack
Re: POZE bmw E30 din RO

si asa e acuma.....e vorba de un fost M40 B18 ..actual M50 B20.....:-)
Forum: BMW tuning 30-05-12, 14:18
Replies: 121
Views: 46,307
Posted By race_maniack
Re: POZE bmw E30 din RO

sa il arat si eu pe al meu...asa l-am luat...mai am putin de munca la el..dar sper ca o sa se merite efortu..:oops:
Forum: Masina mea BMW Seria 3 16-02-12, 23:14
Replies: 64
Views: 7,484
Posted By race_maniack
Re: E30 TM coupe....

mi-a zis Denis..dar tot mai are triplele ...ce imi trebuieau mie :P
Forum: Masina mea BMW Seria 3 15-02-12, 15:04
Replies: 64
Views: 7,484
Posted By race_maniack
Re: E30 TM coupe....

da-mi t rog add pe messenger la race_maniack ca vreau sa vorbesc ceva cu tine :-)..intru si eu cam in 10 minute
Forum: Masina mea BMW Seria 3 15-02-12, 15:00
Replies: 64
Views: 7,484
Posted By race_maniack
Re: E30 TM coupe....

frumos..e bine ca cineva se mai si ocupa de masini..nu numa le omoara..bafta si cati mai multi bani pt ursulet :-)
Forum: Masina mea BMW Seria 3 09-02-12, 19:23
Replies: 785
Views: 90,570
Posted By race_maniack
Re: BMW E30 FEST - 2012

E30 Romania ...cel lipit pe luneta....merci
Forum: Masina mea BMW Seria 3 09-02-12, 19:08
Replies: 36
Views: 3,384
Posted By race_maniack
Thumbs up Re: Voteaza afisul BMW E30 Fest 2012

salutari..personal..votez pentru varianta a2-a ...nu stiu...pare mai rustic

...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 01-02-12, 22:15
Replies: 64
Views: 7,484
Posted By race_maniack
Re: E30 TM coupe....

si motorul il tii acelasi?..de care e?..M40B18?
Forum: Masina mea BMW Seria 3 01-02-12, 21:56
Replies: 785
Views: 90,570
Posted By race_maniack
Re: BMW E30 FEST - 2012

personal as prefera modelul simplu...contur..cu putin scris pe "praguri"..adica varianta a 2-a...cam cand ar fii gata stick-erele?..vreau si eu 2 bucati :oops::oops:...si daca nu primesc...sper sa...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 25-12-11, 21:57
Replies: 2,473
Views: 352,562
Posted By race_maniack
Re: E30 - taxiul meu

scuze...am uitat...Craciun Fericit si tie :)
Forum: Masina mea BMW Seria 3 25-12-11, 21:52
Replies: 2,473
Views: 352,562
Posted By race_maniack
Re: E30 - taxiul meu

salutari...daca ai un id de messenger ca vreau sa vorbesc cv cu tine..sau da-mi t rog add p race_maniack ..ca am o dilema mare si sperc ca tu sa ma poti ajuta cu un ursulet...merci fain
Forum: Masina mea BMW Seria 3 16-05-11, 23:06
Replies: 71
Views: 6,292
Posted By race_maniack
Cool Re: E36 - 13 DUM coupe

intra pe race_maniack pe messenger si vbm acolo:P
Forum: Masina mea BMW Seria 3 16-05-11, 23:02
Replies: 71
Views: 6,292
Posted By race_maniack
Wink Re: E36 - 13 DUM coupe

vezi ca l-a facut sus in muncitoresc...la aia ce au si in Nera magazinu'...mergi cu modelu la Nera...ii arati c vrei...ii dai dimensiuniile...si in 2-3 zile se rezolva......hai papake;)
;)
Forum: Masina mea BMW Seria 3 11-05-11, 20:25
Replies: 71
Views: 6,292
Posted By race_maniack
Cool Re: E36 - 13 DUM coupe

incet-incet pun io si ursuletul p picioare..numa maine nu-i poimaine..:))..stii ce zic:)):lol:
Forum: Piese BMW de vanzare 11-05-11, 00:13
Replies: 557
Views: 59,137
Posted By race_maniack
Re: Donatii Piese E30 - toata Tara !

Salutari...sunt mai nou pe forum..am si eu un ursulet de 1.8 M40 si..saracul..e cam tras de el..pt ca cine l-a avut..numa l-au rupt..si acu ca este pe maini bune..vreau sa-l pun p picioare..si pt...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 10-05-11, 23:48
Replies: 71
Views: 6,292
Posted By race_maniack
Re: E36 - 13 DUM coupe

iai frate bandouriile si eleronu' ala dupa care plange...dupaia de apucam de ursuletul meu ...pay nu? ;;) ...bafta :*
Showing results 1 to 18 of 18

 
- Copyright 2026 4Tuning -