Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 22 of 22
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: Gufy
Forum: Anunturi Auto VW 15-01-10, 11:13
Replies: 148
Views: 19,916
Posted By Gufy
Re: [DEZMEMBREZ] GOLF 5,Polo,Passat(Passat Nou),Touran!!!

si fusta de la bara spate as vrea sa stiu daca o mai ai?
Forum: Anunturi Auto VW 15-01-10, 11:13
Replies: 148
Views: 19,916
Posted By Gufy
Re: [DEZMEMBREZ] GOLF 5,Polo,Passat(Passat Nou),Touran!!!

computerul de bord cat costa si daca-l mai ai?
Forum: Anunturi Auto VW 15-01-10, 10:43
Replies: 6
Views: 436
Posted By Gufy
Forum: Anunturi Auto Alfa Romeo 15-01-10, 10:40
Replies: 0
Views: 403
Posted By Gufy
Dezmembrez Alfa Romeo 156 JTD 116 CP

piese,motor,cutie,etc.
Doru 0752233812
Forum: Anunturi Auto Renault 15-01-10, 09:54
Replies: 0
Views: 327
Posted By Gufy
Dezmembrez Renault Laguna 1.6 107 cp

fabricatie 1997,culoare albastru metalizat...
Doru 0752233812
Forum: Anunturi Auto Ford 14-01-10, 11:58
Replies: 0
Views: 393
Posted By Gufy
[VAND] Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 cp

Vand Ford Fiesta diesel,fabricatie 2005,150.000 km, inmatriculata,distributie schimbata,arata si functioneaza foarte bine...5350 euro - Doru 0752233812

Masinutza functioneaza si se misca foarte...
Forum: Anunturi Auto Fiat 14-01-10, 11:51
Replies: 11
Views: 566
Posted By Gufy
Re: Dezmembrez Fiat Stilo 1.9 JTD-90cp

Pt orice fel de detalii ma puteti suna la numarul de telefon:0752233812, id: bogdansarbu13
Forum: Anunturi Auto Fiat 14-01-10, 11:50
Replies: 11
Views: 566
Posted By Gufy
Re: Dezmembrez Fiat Stilo 1.9 JTD-90cp

Maie este de mentionat ca autoturismul este fabricat in anul 2005...
Forum: Anunturi Auto Fiat 14-01-10, 11:45
Replies: 11
Views: 566
Posted By Gufy
[DEZMEMBREZ] Stilo 1.9 JTD 90cp

Vand orice piesa de pe masina.Masina este inmatriculata in tara insa momentan este radiata.
Doru- 0752233812
Forum: Masina mea Volkswagen 14-01-10, 11:16
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Re: Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

Sal tuturor golf-istilor!La multi ani si un an mai bun!
Forum: Masina mea Volkswagen 09-12-09, 23:17
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Re: Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

clar leasing ori credit,nicidecum cash...de unde atatea lovele...poate sa sparg o banca:)
nu stiu cand exact,dar asta va fi in mod sigur urmatoarea masina achizitionata de mine...masina ideala...
Forum: Masina mea Volkswagen 09-12-09, 14:44
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Re: Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

faza e ca eu am fost la Porsche- Nord sa vad daca pot sa dau Golf-ul meu la buy-back pe care sa-l considere drept avans la un GTD...insa nici gand pe motiv ca nu am achizitionat masina de noua si ca...
Forum: Masina mea Volkswagen 09-12-09, 14:40
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Re: Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

merci man!esti de al meu!:)deci nu ai idee cata pasiune am facut pentru Golf si in special pentru acest model(GTD)...probabil ca ma crezi nebun:),dar am fost si la drive-test,il analizez aproape in...
Forum: Masina mea Volkswagen 09-12-09, 14:19
Replies: 66
Views: 7,913
Posted By Gufy
Re: Golf 5 - clean look

foarte misto masinutza,combinatia de culori interesanta...insa nu ai fost inspirat cu bara dupa cum au scris si colegii de mai sus. nu o lua ca pe un afront...doar o parere.
intrebare:cum mai...
Forum: Masina mea Volkswagen 09-12-09, 14:05
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Re: Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

cat despre masina mea nu va pot spune decat ca este un Golf V TDI-105 CP Comfortline...
Forum: Masina mea Volkswagen 09-12-09, 14:01
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Re: Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

scuze in primul rand pentru ca nu am pus poze si de toata invalmaseala...sunt nou si eu pe aici :)...
Ideea e ca imi doresc un Golf VI GTD (sper sa achizitionez unul in viitorul apropiat)si vroiam...
Forum: Masina mea Volkswagen 07-12-09, 12:48
Replies: 11
Views: 10,323
Posted By Gufy
Smile Golf 6 - GTD/ DSG 170 CP

Pareri si impresii,critici si comentarii,etc.
Forum: Masina mea Volkswagen 07-12-09, 12:45
Replies: 172
Views: 22,359
Posted By Gufy
Re: VW Golf IV, masina visurilor mele :D

Eu imi doresc cu disperare un Golf VI GTD/DSG 170 CP- dieselar nascut,cred ca aceasta varianta este una care mi-ar multumi sufletul.Ce parere aveti?
Forum: Masina mea Volkswagen 07-12-09, 12:36
Replies: 17
Views: 7,902
Posted By Gufy
Re: Golf V - negru, 1.9 TDI

aveti idee ce latime(trebuiesc cat mai plate) imi trebuie la difuzoarele din spate pt ca diametrul este de 120 din cate am masurat eu...in ideea sa-mi pun boxe pe spate?!
Forum: Masina mea Volkswagen 07-12-09, 12:34
Replies: 17
Views: 7,902
Posted By Gufy
Re: Golf V - negru, 1.9 TDI

vis-a-vis de jante pe 18,eu am asa ceva momentan si pot spune ca-s ok...relativ ok,nici confort dar nici carutza,dar asta este compromisul intre confort si estetica/design
Forum: Masina mea Volkswagen 07-12-09, 12:12
Replies: 61
Views: 7,487
Posted By Gufy
Re: Golf 5

sal!sa inteleg ca pe aici sunteti numai benzinari?!avand o pasiune comuna as fi cerut si eu cateva pareri...
Forum: Masina mea Volkswagen 07-12-09, 12:01
Replies: 15
Views: 1,645
Posted By Gufy
Re: Golf 5 1.9 TDI

intrebare:care are jante pe 18?cum va descurcati cu ele pe drumurile noastre?
Showing results 1 to 22 of 22

 
- Copyright 2026 4Tuning -