Forum: Vanzari Cumparari MOTO
06-02-10, 12:18
|
|
Replies: 13
Views: 2,443
|
Forum: Motocicleta mea
14-11-09, 22:09
|
|
Replies: 12
Views: 6,927
Re: Mobra 50 S
Salut cine are un set de segmenti si un piston va rog frumos platesc ID mmatey007 P.S. Apropo am si eu o mobra si am muncit la ea un an sa o pun pe roti bine numa vacanta am lucrat la ea dar acum...
|