Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 12 of 12
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: bisquit
Forum: Masina mea Hyundai 15-01-10, 10:41
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

:)) hai inca putin..... va spun eu ca se poate...

Cum o fi cu chip???? :))...
Forum: Masina mea Hyundai 24-11-09, 08:27
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

1. Deja vad ca vorbiti la misto... insa nu conteaza... Din intamplare stiu 2 Nissan-uri GT-R... Unul care acum zace in garaj deoarece proprietarul nu mai e in tara si al doilea care e de vanzare......
Forum: Masina mea Hyundai 23-11-09, 13:11
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

Corect.... Si apropo de viteza.. am mers cu Nissan GT-R... Nu cred ca exista masina mai sportiva ca asta... dar deja incepem sa aberam..:)
Forum: Masina mea Hyundai 18-11-09, 08:07
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

1. Urmatorul site se foloseste pentru a posta o poza:

http://imageshack.us/;

2. Se foloseste butonul Browse pentru a alege o poza de pe calculatorul personal pentru a fi incarcata pe server-ele...
Forum: Masina mea Hyundai 18-11-09, 08:01
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

Alta n-am.. :)...
Forum: Masina mea Hyundai 14-11-09, 09:38
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

https://img208.imageshack.us/img208/1510/imagine832.jpg


Asta e masina mea..
Forum: Masina mea Hyundai 12-11-09, 07:43
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

O sa postez poze probabil diseara ca acum sunt la munca...

I-ti spun ca de la Giurgiu si pana in comuna 1 Decembrie poti da linistit 240. Dar am specificat.. intre 220 si 240... ca practic masina...
Forum: Masina mea Hyundai 10-11-09, 09:19
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

O sa radeti.. dar cu cat i-i dai mai tare cu atat consuma mai putin.. :)..

Eu fac neveta Giurgiu-Bucuresti, dus intors... cu o viteza intre 220 si 240 km/h(maximum) cu 60 ron..

Eu zic ca la...
Forum: Masina mea Hyundai 10-11-09, 09:00
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

De Valeo m-am interesat si eu.... insa nu stiam ca-i taie din sportivitate..

Aaa.. si inca ceva..... Nu e o masina de mers prin padure..
Forum: Alte discutii Hyundai 05-11-09, 12:26
Replies: 1
Views: 1,375
Posted By bisquit
Re: Ce timp scoate Coupe-ul pe 402m?

Nici eu n-am facut.. insa i-ti recomand un chip-tuning si vei scoata un 0-100 cu 1 sec mai putin.. sau depinde... de sofer. Ideea e ca vei avea un cuplu mai bun..
Forum: Zona tehnica Hyundai 04-11-09, 10:06
Replies: 7
Views: 1,901
Posted By bisquit
Re: Coupe-ul meu scartzaie (la propriu)

Si a mea scartie.. Voi merge in curand sa-mi schimb ambreiajul pentru a treia oara in 50.000 KM si voi vedea ce se poate remedia..
Forum: Masina mea Hyundai 04-11-09, 09:49
Replies: 55
Views: 15,810
Posted By bisquit
Re: Hyundai Coupe 2008

Sa o stapanesti sanatos..

Am si eu una.. din 2007... Ai grija la ambreiaj :D..
Showing results 1 to 12 of 12

 
- Copyright 2026 4Tuning -