Forum: Amplificatoare mono si multicanal
20-10-09, 22:49
|
|
Replies: 12
Views: 900
Re: Caut Amplificator
Va multumesc pentru ajutor! am vazut ca exista si amplif cu 2 canale + 1 mono cred ca ala ar fi ideal poate pe viitor o sa schimb si linia audio care deocamdata ramane cea stok.
|
Forum: Amplificatoare mono si multicanal
20-10-09, 11:08
|
|
Replies: 12
Views: 900
Re: Caut Amplificator
Multumesc pt raspuns dar mai am o intrebare pentru ca nu pre ma pricep. Amplificatorul trebuie sa fie monoblok de 500w rms sau sa fie un amplificator cu 2 canale ex 2x250w rms pt ca am vazut ca...
|
Forum: Amplificatoare mono si multicanal
19-10-09, 19:14
|
|
Replies: 12
Views: 900
Caut Amplificator
Salut! Mi-am cumparat recent o incinta cu woofer
M.N.C Big Bull X2
15" / 380mm
Impedanta: 2x4 ohm
440 / 880W
raspuns in frecnevta: 28Hz - 2,8kHz
90 dB
2x58oz
parametriile TS:
Vas:...
|