Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 67 of 67
Search took
0.03
seconds.
Search:
Posts Made By:
B-70-KKL
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 18:41
Replies:
367
E30 - M3 x2
Views:
103,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - M3 x2
inca un proiect frumos mai lasat fara cuv...
sa ai gija de el
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 18:39
Replies:
257
E30 - HTC
Views:
36,311
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - HTC
frumos prietene sa il stapanesti sanatos e cv frumos ....simpuu
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 18:34
Replies:
238
E30 - 318 Cabrio - RLG
Views:
29,983
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - 318 Cabrio - RLG
te tii tare RLG k femeile knd le agati aaaa??? nu vb cu mn :))???
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 18:32
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
app ms SORIN(HAI'U)pt info/relatiii :))) cu publicuu sunati la numarul afisat pe ecran :)) 8)
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 18:29
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
V de la VW cred ca ai gresit knd ai scris ;)))
poi ma duc sambata la traian 40 SOW sa vedem ce si cum mai imi trebuie :P
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 16:50
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
DUPA LUNI DE ZILE MA GANDESC SA MAI SCRIU CATE CEVA PE FORUM SI PE LA MINE AM CITIT FEL DE FEL DE ARTICOLE CARE MULTE M-AU IMPRESIONAT ALTELE NU... :p
NU MAI VROIAM SA SCRIU NIMIC PANA NU TERMINAM...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 16:24
Replies:
238
E30 - 318 Cabrio - RLG
Views:
29,983
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - 318 Cabrio - RLG
SALUT RLG-ULE DUPA CE CA VISEZ EU NUMAI E30 NOAPTEA PANA IL TERMIN PE AL MEU AIA MAI IMI TREBUIE SA AM SI PE PERNA E30 :)))
ORICUM E MARFA PUNELE LA NAFTALINAAA:))
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
04-11-11, 16:19
Replies:
494
E36 - Jumy 4.4 V8 Supercharged Drift Project
Views:
138,853
Posted By
B-70-KKL
re: E36 - Jumy 4.4 V8 Supercharged Drift Project
BAFTA SI AI GRIJA DE MASINA CAT SI DE NOUL MOTOR
AM VAZUT CLASAMENTUL TE SITUEZI BINE IN CLASAMENT
SI EU PE E30 MEU ASTEPT TRANSPLANTUL..
APP POATE AI PE UNDEVA ASCUNS
UN 3.0 V8 M60...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
12-08-11, 09:21
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
da mausik park incepe sa iasa si a mea am mai mesterit si eu la ea saptamana viitoare ma duk sa ii fac electrica toata
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
12-08-11, 00:12
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
ms mult sunt multe de facut la ea eu nu am masina de fmult timp o am de 3 luni de acum inainte incep schimbarile o sa optez pt un mtek2
ms pt incurajarii..
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
11-08-11, 23:58
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
ms jakal :D strang banuti pt turbo vopsitorie-tinichigerie softtop si jante
k nu mai tine :)) sper sa termin anu viitor km tot
nu ma grabesc usorel k nu prea sunt fonduri
dar la cine a fost...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
11-08-11, 19:05
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
ms mult cata vorbim ma bucur sa iti place NOȘu :ciggy::woowoo:
Forum:
Masina mea Dacia
11-08-11, 19:03
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
mai au ramas arcurile si statia de pe logan ieri am pus arcurile stock...
ce sa spun eu care nu aveam loc decat sa bag 2 degete intre cauciuc si aripa
acum bag capul :( imi pare rau dar este greu...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
11-08-11, 18:27
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
nu am mai scris de mult timp pe forum asa k am venit cu cateva poze pt voi cu "NOSU":rolleyes2
facute astazi de mine asa cum ma pricep si eu cat de cat :P:shock:
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
10-08-11, 21:30
Replies:
9
VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
Views:
1,067
Posted By
B-70-KKL
Re: VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
dak dai 250 ron e ta statia
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
10-08-11, 15:42
Replies:
9
VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
Views:
1,067
Posted By
B-70-KKL
Re: VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
dami modelul la statie sa il vad k asa nu dau statie jbl de 700 rms pe una de 300 care ea noua e 3mil
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
10-08-11, 09:13
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
:peace::peace::peace::peace:am lipsit o perioada dar informatiile au curs garla... radu ma suna eu eream in tren veneam de la munte si radu erea la baicoi :D:D:D:-):-):-):-):-):-)
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
10-08-11, 08:57
Replies:
9
VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
Views:
1,067
Posted By
B-70-KKL
Re: VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
SCHIMB CU ALTA + DIFERENTA DIN PARTEA TA MS
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
10-08-11, 08:56
Replies:
9
VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
Views:
1,067
Posted By
B-70-KKL
Re: VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
SI CE DIFERENTA MAI IMI DAI ?
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
03-08-11, 09:27
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
salutare de multe ori mor de invidie cand vad atatea masini TUNATE =))))
pe la noi prin tzara si ma gandesc sa imi fac si eu ceva de genul acesta ca sa atrag atentia tuturor poate este moda...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
03-08-11, 09:08
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
cine doneaza 2 cauciucuri k s amerg la roua vineri pe 16 205 40 16 sau 195 45 16 =))) pe donatii altfel nu
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
03-08-11, 09:07
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
eu sunt etnobotanisttttt k ma invart nu aiaaaaa :)))
+++))))))
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
27-07-11, 22:16
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
eu nu mai zic de curatenia mea din instalatia electrica si nu mai mergea nici un geam =))
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
27-07-11, 22:13
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
tareeeeeeeeeeeeeeee asta varuleee
turboooooooooooooo:-P
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
21-07-11, 20:13
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
oparitu nr 1 :)))))))))))))))))))))))))))))
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
21-07-11, 15:07
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
raduleee nu te enerva k iti bubuie furtunu la apa:shock::lol: =)))))
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
21-07-11, 15:03
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
sa fie de rasu lu chioara de la magazin
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
20-07-11, 20:57
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
dah draqului nu ai pus poza aia cu tuuning mioritic:)) =))))
cu pachetul IEM BOWER+)))
dumnezeu sa ii ierte pe mikymouse =)))
ee doar o viatza ai sh o gaura un fund asa k ai bmw :)) :D
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
20-07-11, 20:53
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
raduleeee u care esti mah biancaa???
k ai calcaiele negru mat
sh eu in ziua aia am venit dusat aranjat sh am ajuns descult
plin de ulei aksa :))) =))))) panarama mare pe ferentari akolo =))) la...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
20-07-11, 20:42
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
ce bani bbs rs? mai le ai ?
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
20-07-11, 20:40
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
uitati km cv de genu vreau sa iasa din e30 meu din octombrie o sa incep lucrarea pana anul viitor ...
la vara anul viitor vreau sa iasa sh ursu meu din hibernare cu un nou luck :)))))
asta este...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
20-07-11, 20:34
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
ms mult mariane... eee mai e de facut blocantu ala o sa decedeze kt de curand nui bai sudam altu :))) si iar perja pe baduc
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
19-07-11, 19:02
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
masina nu se vinde
asta e inceputu unui nou proiect...
sunt multe de facut si putine de stiut :lol:
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
19-07-11, 19:01
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
uraa am gasit si geam ms florin nsl sh epu
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
27-06-11, 20:39
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
cautarile nu au esuat am gasit geam termopan la masina la danny LAFU
Forum:
Masina mea Dacia
27-06-11, 20:36
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
maine dau jantele ce sa zic o sa pun doliu la oglinda k ma oftik tare rau :D :-P8):cry:
Forum:
Masina mea Dacia
26-06-11, 10:14
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
ms mult de tot imi pare rau k o sa o fac stock k am mare drag de ea dar asta este
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
14-06-11, 20:30
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
esti suparat e mn varule =)))) lasa k iti trece :twisted: :):):)
Forum:
Masina mea Dacia
14-06-11, 20:25
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
adevaru este k sunt mai atras de urs normalllll
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
14-06-11, 20:22
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
acolo a fost sa fie :)) primu test la rulment o...
acolo a fost sa fie :)) primu test la rulment o sa pun un filmuletz sh pe sosele
nu am filmare odata cand dadeam burn.. mai pe ce sa muste din cauciuc
testul a dat rezultate deci...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
13-06-11, 20:49
Replies:
6,598
E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
Views:
1,271,384
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - [B 89 EvL] de la 12v la 32v - 340i V8 M60B40 ( wip )
salutare evl nush dc dar nu cred k ai sa dai masina asta oricum dak o dai sa nu ajunga pe mana cui nu trebuie :-P
la kte ai tras u pt puterea ursului din kte am citit nu cred k ai vrea sa il...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
13-06-11, 20:45
Replies:
49
E30 - AutoCrom Project..
Views:
11,768
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - AutoCrom Project..
felicitariii pt masina este chair frumoasa bun gust sh este ceva ce nu prea vezi la orice colt de strada..
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
13-06-11, 20:41
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
si un test pt rulmentul intermediar de la cardan...
scuzati calitatea imaginii
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
13-06-11, 20:40
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
chiar arata crima inainte..... mai am sh eu niste poze
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
13-06-11, 20:33
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
mai rau k mancarea :)):rolleyes2
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
13-06-11, 20:32
Replies:
391
E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
Views:
54,792
Posted By
B-70-KKL
Re: E36 - Reinviere AG-92-TOP -BMW 320-
mergeee treabaaa varulleeee see stieeee....:pistoles:
k sa il parasc se da pe lat de akm prin rocar :shock: fara faruri grila etc... akm e in teste :woowoo:
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
09-06-11, 22:18
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
e recarosata 90 akm arata bn pe tabla o sa o scot eu la nied ia usor usorr mss mult pt incurajari
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
08-06-11, 21:47
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
dc nu ms pt invitatieee :evil:
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
08-06-11, 21:45
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
radu tzacanitu :P e de vina
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
08-06-11, 21:44
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
multam tuturor pt urari ms jakaluuu tare stikerul dupa fost masina lu' radu
tu mai corupt raducu a stat pe capu meu pana l-am lo-at pe asta eu vroiam sa mai astept dar asta a ft sa fie l-am loat pe...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
07-06-11, 21:22
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
Re: B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
poi masina in carte e 25 :D
dak e mai mare de 25 nu ii fentez ei ma fenteaza
Forum:
Masina mea Dacia
07-06-11, 21:17
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
ms mult de tot o sa ma vz poate nu m-ai vazut k merg prea repede :twisted::lol::lol:
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
07-06-11, 21:06
Replies:
61
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
Views:
11,244
Posted By
B-70-KKL
E30 - B 84 NOS....renaste a2ua oara [e30]
salututare tuturor am achizitionat un e30 cu un istoric frumos....
la masina mai sunt de facut retusuri si m-am gandit sa postez cateva poze cu el sa va amintiti de el :-P
sunt tare ferecit k...
Forum:
Masina mea Dacia
07-06-11, 21:00
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
ms mult e30 a fost visul meu... dar visul a devenit realitate.... ce pot sa zic sh mie imi pare rau de logan dar... :sad: tin la amn 2 f mult
Forum:
Masina mea Dacia
07-06-11, 20:58
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
ms speedyyyy o sa te iau la o turaaa zilele astea promit
Forum:
Masina mea Dacia
04-06-11, 10:06
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
le-am facut eu cu telefonu la rocar
Forum:
Masina mea Dacia
03-06-11, 11:57
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
poze noi alaturi de sora ei
Forum:
Arcuri, Amortizoare si Frane
31-05-11, 22:44
Replies:
2
VAND ARCURI SPORT H&R LOGAN
Views:
685
Posted By
B-70-KKL
VAND ARCURI SPORT H&R LOGAN
VAND ARCURI SPORT H&R LOGAN
DIN ARCURI MAI ESTE TAIAT PT CINE VREA LOGAN
MAI SUNT TAIATE DIN ELE 1 SPIRA JUMATE FATA 2 SPATE
LLLOOOOWW
PRET 450 RON
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
31-05-11, 22:41
Replies:
9
VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
Views:
1,067
Posted By
B-70-KKL
VAND STATIE JBL GTO 7001e 700W rms
VAND STATIE JBL GTO 7001E
amplificator 1 canal (monobloc)
putere:
425 W RMS x 1 la 4 ohmi
700 W RMS x 1 la 2 ohmi
raport semnal / zgomot 107dBA (1 watt la 4 ohmi)
raspuns in...
Forum:
Subwoofere auto
31-05-11, 22:37
Replies:
0
vand SW 800 RMS
Views:
363
Posted By
B-70-KKL
vand SW 800 RMS
vand sub pionner champions 2 difuzoare 800W rms
2x difuzor subwoofer 12"
diametru difuzor: 30cm
putere RMS: 400W
putere Max: 1400W
impedanta: 2 x 4 ohmi
raspuns...
Forum:
Jante si Anvelope
31-05-11, 22:32
Replies:
0
Vand jante TOORA 17 4X100 11 mil
Views:
397
Posted By
B-70-KKL
Vand jante TOORA 17 4X100 11 mil
vand jante toora 17 4x100 cu tot cu cauciucuri 11 mil ultimul pret
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-11, 21:57
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
arcuri H&R feliate 1spira jumate pe fatza 2 pe spate =)) cn vrea pm :pistoles::peace:
si statie jbl 7001 sh sub pioneer champions 400 rms x 2 tot pm cn vrea sa ii tremure putin omuletzu :peace:
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-11, 21:54
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
alta masina astept e30 cabrio:twisted:
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-11, 21:51
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
ms mult de tot sh a ta e fok vreau sa ma reprofilez pe e30 si am nevoie de fonduri
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-11, 21:49
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
vand jantele muzica 800 rms dak intereseaza pe cnv sh arcurile
am nevoie de fonduri pt alta masina ce o sa apara daca e cineva interesat pm :D
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-11, 21:47
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
Re: B-70-kkl Loganu de ferentari!
o sa pun :rolleyes2 sh alte poze momentan...o se vanda km tot dupa ea gen jante muzica arcuri etc etc ...
Forum:
Masina mea Dacia
29-05-11, 09:54
Replies:
36
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Views:
5,922
Posted By
B-70-KKL
B-70-kkl Loganu de ferentari!
Salut tuturor forumistilor!
M-am gandit sa-mi prezint si eu loganu intr-un final, este o masina simpla facuta cu gust zic eu..cu mici modificari!
Showing results 1 to 67 of 67
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -