Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 22 of 22
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: GearHead
Forum: 4TuningDAYS 2010 15-03-10, 13:12
Replies: 309
Views: 25,885
Posted By GearHead
Re: Pareri

sa ma bag si eu in seama pe aici
legat de eveniment: nu a fost totul super. nu a fost un eveniment de 10+. Dar organizatorii s-au straduit. Asa ca, in loc sa aruncam cu noroi, ar fi mai frumos sa le...
Forum: 4TuningDAYS 2010 15-03-10, 12:53
Replies: 302
Views: 145,878
Posted By GearHead
Re: POZE & FILME de la 4Tuning Days 2010

Am vazut ca pe pagina 10 un user a dat link extern catre o galerie foto..
Sper ca e ok daca pun si eu, nu de alta, dar toate pozele pe care le-am facut, le-am facut ca sa le aratam.
Deci, poze de...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 17-01-10, 21:29
Replies: 7
Views: 616
Posted By GearHead
Re: masina, maxim 5000

arunca un ochi. la bani discutam: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/160939-opel-astra-2-2-dti-an-2004-a.html
Forum: A.C.S Inferno MotorSport 17-01-10, 20:36
Replies: 3,843
Views: 136,652
Posted By GearHead
Re: Diverse (topic de offtopic)

inainte de a-l da cu rimel, i-am propus un masaj facial facut de Cosmina Pasarin. Dar a refuzat :))
Forum: A.C.S Inferno MotorSport 30-12-09, 13:49
Replies: 3,843
Views: 136,652
Posted By GearHead
Re: Diverse (topic de offtopic)

daffy, eu o sa propun sa te facem agentul de vanzari/promovare gearhead :p

de calendare ne auzim la anu' :)
pana atunci, un an nou fericit pentru toata lumea. si petrecere frumoasa maine seara.
Forum: A.C.S Inferno MotorSport 24-12-09, 11:57
Replies: 3,843
Views: 136,652
Posted By GearHead
Re: Diverse (topic de offtopic)

@daffy: ok. pana atunci: Craciun fericit tuturor.
Forum: A.C.S Inferno MotorSport 24-12-09, 10:12
Replies: 3,843
Views: 136,652
Posted By GearHead
Re: Diverse (topic de offtopic)

@87mtx: you are on the list ;)
Forum: A.C.S Inferno MotorSport 24-12-09, 10:00
Replies: 3,843
Views: 136,652
Posted By GearHead
Re: Diverse (topic de offtopic)

@Evo-Jr: eu zic sa faci un concurs de streptease. iar premiul e un calendar cu tine :p
si acum serios: tu ai deja 1 gratis din partea noastra (pentru ca ai stat si ai stat si ai stat, si intr-un...
Forum: A.C.S Inferno MotorSport 24-12-09, 09:50
Replies: 3,843
Views: 136,652
Posted By GearHead
Re: Diverse (topic de offtopic)

@daffy: nu am stiut pe unde sa-ti scriu. mess nu am, ca sunt pe la familie, pe acas.
asadar, au venit calendarele. mai avem un pic si terminam si dvd-urile.
Noi o sa fim plecati vreo 2-3 zile in...
Forum: Talcioc 24-12-09, 09:33
Replies: 2
Views: 369
Posted By GearHead
Vand calendare 2010

Vand calendare "Goale si Tunate 2010" cu fete si masini tunate din Romania.
Calendarul se vinde impreuna cu un DVD care contine secventele de la sedinta foto si imagini de la cateva evenimente de...
Forum: Masina mea BMW Seria 3 24-11-09, 16:31
Replies: 2,473
Views: 352,552
Posted By GearHead
Re: E30 - taxiul meu

Jakal, cand te hotarasti sa te apuci de treaba, da-ne si noua un semn. Poate facem un material, sa urmarim evolutia lucrarilor. Si sa punem rezultatul final pe un circuit sa vedem ce poate.
Forum: Masina mea Mitsubishi 17-11-09, 13:45
Replies: 299
Views: 58,767
Posted By GearHead
Re: Lancer EVO IX

"Primul participant anonim", cum zice el pe forumul Anonymous. Pentru fanii lui Radu: in curand o sa inceapa perioada de votare la concurs. asa ca, daca vreti sa-l vedeti castigator, intrati si votati
Forum: Anunturi Auto Opel 30-10-09, 08:19
Replies: 105
Views: 16,856
Posted By GearHead
Re: Oferta ulei gm 5W-30

Cumparat ieri ulei. Bidoane frumoase si sigilate. Vanzator serios si preocupat sa-si multumeasca clientii.
Recomand
Forum: Evenimente Auto 27-10-09, 12:19
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Mai baieti, ce ar fi daca, in loc sa ne certam, ne uitam la cerculetele de la Tulcea?
youtube video: https://www.youtube.com/watch?v=nGpjjXHHVLw
Forum: Evenimente Auto 26-10-09, 21:17
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Mai vin si eu cu 3 poze. Scuze de intarziere.

ps. sper sa postam in curand castigatorii la toate grupele.
Forum: Evenimente Auto 26-10-09, 09:03
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Si pe mine m-a oprit polita. Dar la mine a fost ceva ultra light: au vrut sa-mi ia talon pentru ca aveam un bec ars pe spate-dreapta. A trebuit sa ne certam o ora cu ei, sa ne scoatem legitimatiile...
Forum: Evenimente Auto 25-10-09, 21:56
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Daca tot va placut asa mult Ursuletul Mov "MOM", iata cateva poze cu el. Deasemenea si o poza de grup cu cativa castigatori.
Forum: Evenimente Auto 25-10-09, 21:27
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Iata cateva poze. Acum se face si un montajul unui scurt video-teaser.

ps. daca vrea cineva poze pentru wallpapers, va rog sa va anuntati.
Forum: Evenimente Auto 25-10-09, 19:54
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Tocmai am ajuns in Bucuresti. Mancam ceva, apoi descarcam pozele si le urcam. Filmele maine (cel mai probabil). Ca o bucurie pentru toata lumea, avem peste 700 de poze si 5 ore de filmari. Plus...
Forum: Evenimente Auto 25-10-09, 12:50
Replies: 586
Views: 68,000
Posted By GearHead
Re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

S-au terminat calificarile. Acum incepe cursa de motociclete, iar la 14:30 incep finalele pe grupe.
Pentru cei care nu au ajuns, cateva poze:
Forum: Evenimente Auto 19-10-09, 22:37
Replies: 726
Views: 89,549
Posted By GearHead
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Cateva poze si de la noi. Sunt mai artistice asa :p

plus, o poza surpriza..
Forum: Evenimente Auto 18-10-09, 20:15
Replies: 726
Views: 89,549
Posted By GearHead
Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

uite aici un mic slide cu cateva poze de la pitesti: link (http://gearhead.greenchannel.ro/?p=85)
iar mai pe seara o sa apara si primele filmulete + alte poze.

oricum, super frumos acolo. ne pare...
Showing results 1 to 22 of 22

 
- Copyright 2026 4Tuning -