Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 11 of 11
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
uglyjamal
Forum:
Zona tehnica Seat
20-08-12, 18:38
Replies:
27
Consum Seat diesel
Views:
11,449
Posted By
uglyjamal
Re: Consum Seat diesel
Auzi, io credeam că aici se poartă o discuţie decentă, nu una în care cocalari posesori "dă bemveuri" fac ceeace ei au impresia că se cheamă "mijto".
Forum:
Zona tehnica Seat
17-08-12, 10:15
Replies:
27
Consum Seat diesel
Views:
11,449
Posted By
uglyjamal
Re: Consum Seat diesel
1,9 SDI, 47 kw (64HP). 1,9 adică 1896 cmc. De 2.0 nu s-au pus niciodată pe SEAT.
Forum:
Zona tehnica Seat
16-08-12, 21:34
Replies:
27
Consum Seat diesel
Views:
11,449
Posted By
uglyjamal
Re: Consum Seat diesel
Uite aici, asta e cutia mea, GSA.
Aştept să vii cu date despre a ta de pe dubă, nu cu teorii despre cum e cu vântul din spate, la vale şi altele.
Forum:
Zona tehnica Seat
16-08-12, 21:27
Replies:
27
Consum Seat diesel
Views:
11,449
Posted By
uglyjamal
Re: Consum Seat diesel
Exact. Al tau de marfa are nişte rapoarte de demultiplicare mai mari în treptele 1-3, ca trebuie sa demareze cu tona de castraveţi în spate (sau ce s-o face pe la voi pe la Alba, la mine la Oltenia...
Forum:
Zona tehnica Seat
15-08-12, 01:17
Replies:
27
Consum Seat diesel
Views:
11,449
Posted By
uglyjamal
Re: Consum Seat diesel
@BMnWA: dubele sunt pentru cărat marfă şi au cu totul şi cu totul alte rapoarte de transmisie.
Prinde 190 cu acul turometrului exact la roşu şi mai mult de câţiva km., 10-15 nu are rost să îi dai...
Forum:
Masina mea Seat
03-11-10, 12:42
Replies:
76
Cordoba 1.4 16V '08
Views:
10,419
Posted By
uglyjamal
Re: Cordoba 1.4 16V '08
Salut. Cum ai facut de ai reusit sa desfaci geamurile de la stopuri? Si sa le mai si lipesti la loc ...:-)
Forum:
HU - CD Playere / MP3
30-10-10, 10:09
Replies:
3
MP3 PLAYER AUTO SONY CDX-R3300 POZA REALA
Views:
637
Posted By
uglyjamal
Re: MP3 PLAYER AUTO SONY CDX-R3300 POZA REALA
Un pret? Sunt interesat
Forum:
Dezmembrari si Piese SH
04-03-10, 08:34
Replies:
65
Vind clapeta acceleratie benzina si tdi
Views:
2,351
Posted By
uglyjamal
Re: Vind clapeta acceleratie benzina si tdi
Salut. O clapetă VW diesel, codul 038128063C, se găseşte?
Forum:
Anunturi Auto Seat
26-02-10, 11:16
Replies:
8
vand bara seat ibiza
Views:
488
Posted By
uglyjamal
Re: vand bara seat ibiza
Un pret pentru bara respectivză, cu grilele din plastic cu tot? Grilele de jos, la ele mă refer.
Forum:
Transmisii
19-10-09, 19:07
Replies:
3
Vand orice piesa noua cu 30% mai ieftin decat in magazine
Views:
402
Posted By
uglyjamal
Re: Vand orice piesa noua cu 30% mai ieftin decat in magazine
Salut. Pentru un Seat Cordoba 6L 2004, 1.9 SDI, serie şasiu VSSZZZ6LZ4R166690, se pot aduce set pinioane sateliţi - presupun că e codul 02T498081A? Thanks!
Forum:
Bursa serviciilor AUTO
30-09-09, 09:35
Replies:
324
Vopsitorie Auto..
Views:
81,225
Posted By
uglyjamal
Re: Vopsitorie Auto..
Abia m-am inregistrat, dar urmaresc topicul tau de mai mult timp, pentru ca vreau sa-mi trag un refurbish la masina (are 5 ani si e nevoie) si sunt in stadiul de documentare. Pacat ca e cam mare...
Showing results 1 to 11 of 11
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -