Forum: Talcioc
01-10-09, 15:39
|
|
Replies: 27
Views: 1,136
|
Forum: Talcioc
15-09-09, 21:16
|
|
Replies: 12
Views: 600
Re: Vand SE W660i si Nokia E61
salut! iti dau un nokia 6120 sau blackberry 8700f! precizez k nokia e pe vodafone codat iar 8700f pe orange!...bine mai dau la schimb si o mica diferenta desigur! daca te intereseaza...date de...
|
Forum: Talcioc
15-09-09, 21:08
|
|
Replies: 27
Views: 1,136
Re: Vand/Schimb Nokia E61
salut! iti dau pe el un nokia 6120 c sau un blackberry 8700f. nokia e codat in vodafone iar black-ul pe orange!
iti mai dau o suma de bani in plus! id-ul meu e georgik_gerrard07
posibil sa nu...
|