Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 71 of 71
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: DiabolisInterium88
Forum: Exterioare custom 12-02-14, 16:05
Replies: 245
Views: 68,202
Posted By DiabolisInterium88
Re: Execut lucrari fibra de sticla - Bucuresti

Renunt la prelungire. Cat ceri doar pentru bara? Nu am cum sa ajung in Bucuresti, o poti trimite prin curier si imi garantezi ca se potriveste perfect? Si e gata de foliat nu? Ca vreau sa o foliez...
Forum: Exterioare custom 14-01-14, 19:53
Replies: 245
Views: 68,202
Posted By DiabolisInterium88
Re: Execut lucrari fibra de sticla - Bucuresti

Arata-mi te rog niște modele de spoiler fata pentru hyundai coupe 2003 și în același timp niște preturi. Bara sa fie gata de foliat.

Merci!
Forum: Exterioare custom 03-09-13, 16:37
Replies: 245
Views: 68,202
Posted By DiabolisInterium88
Re: Execut lucrari fibra de sticla - Bucuresti

Nu vreau acel spoiler. Ti-am scris mai sus ca vreau acel body kit si aerisirea aia la capota. Ai zis ca poti face asta cu 3000 lei, pe langa astaai vreau si prelungiri la capota sa vina ca acele...
Forum: Exterioare custom 03-09-13, 15:21
Replies: 245
Views: 68,202
Posted By DiabolisInterium88
Re: Execut lucrari fibra de sticla - Bucuresti

Nu poti face acel model de eleron dar ai ceva care sa se potriveasca si sa fie frumos?

Capota mi-o poti preluni cu niste pleoape asa? Deci nu pleoape...capota vreau sa fie prelungita.
...
Forum: Exterioare custom 26-08-13, 20:52
Replies: 245
Views: 68,202
Posted By DiabolisInterium88
Talking Re: Execut lucrari fibra de sticla - Bucuresti

Cat m-ar costa asa ceva (capota, eleron, spoiler fata, spate, laterale si aripi) si cat dureaza procesul? Sunt din Bacau...




http://s9.postimg.org/xj8i0wi1b/image.jpg...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 25-05-10, 17:19
Replies: 1
Views: 1,046
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 19-05-10, 11:08
Replies: 1
Views: 1,046
Posted By DiabolisInterium88
Vand 5 machete 1/24 - 100 ron URGENT!

Vand URGENT 5 machete 1/24 la pret de 100 lei + transport. Se dau la pachet.

- Mercedes C220 [Welly]
- WV Golf 5 [Hongwell]
- Ford Mustang [Maisto]
- Dodge Viper [Burago Made in Italy]
-...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-05-10, 16:24
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 29-04-10, 17:14
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Re: Urgent vand 5 machete 1/24

revin la vanzare cu golful, baiatul care trebuia sa il cumpere a plecat din tara :|...sau ceva de genu.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 27-04-10, 11:19
Replies: 4
Views: 554
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand] Machete noi 1/36

Ai citit si ultima parte in care scria ca transportul este suportat de cumparator, da?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 25-04-10, 14:36
Replies: 4
Views: 554
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand] Machete noi 1/36

usile la toate.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-04-10, 14:25
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 14-04-10, 15:20
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Re: Urgent vand 5 machete 1/24

Ma intereseaza machetele 1/36
Forum: Vanzari Cumparari Machete 14-04-10, 14:10
Replies: 4
Views: 554
Posted By DiabolisInterium88
[Vand] Machete noi 1/36

Vand machete la scara 1/36 noi de la Welly, nescoase din cutia originala.

~ Ford Focus - 30 lei (https://img534.imageshack.us/img534/6372/14042010093.jpg)
~ Peugeot 207 - 35 lei...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 14-04-10, 13:39
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Re: Urgent vand 5 machete 1/24

Au mai ramas porsche si viper. 50 lei amandoua, 30 lei bucata.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 11-04-10, 12:25
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
35 si transportul suportat de...

35 si transportul suportat de cumparator...respectiv 5 lei



machete 1/32
Forum: Vanzari Cumparari Machete 09-04-10, 14:03
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Re: Urgent vand 5 machete 1/24

30 de lei bucata.
130 lei toate 5!!!

Transportul platit de cumparator.

- Mercedes C220 [Welly]
- WV Golf 5 [Hongwell]
- Ford Mustang [Maisto]
- Dodge Viper [Burago Made in Italy]
- Porsche...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 05-04-10, 14:51
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Re: Urgent vand 5 machete 1/24

Le vand si separat, pretul e de 40 de lei bucata.... dar impreuna 150 lei.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 02-04-10, 19:09
Replies: 21
Views: 1,663
Posted By DiabolisInterium88
Urgent vand 5 machete 1/24

Vand URGENT 5 machete 1/24 la pret de 200 lei. Se dau la pachet.

- Mercedes C220 [Welly]
- WV Golf 5 [Hongwell]
- Ford Mustang [Maisto]
- Dodge Viper [Burago Made in Italy]
- Porsche 911...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-01-10, 17:04
Replies: 31
Views: 2,770
Posted By DiabolisInterium88
Re: Seat Cordoba

Un hyundai coupe din 2001?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 05-11-09, 18:43
Replies: 37
Views: 2,101
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Bazar AUTO - MASINI 03-11-09, 06:31
Replies: 37
Views: 2,101
Posted By DiabolisInterium88
Re: Hyundai Coupe, an 2001, 4500 euro

Din pacate mai mult nu am... deci cand vrei anunta-ma..sunt aproape, in bacau ;)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 01-11-09, 21:50
Replies: 37
Views: 2,101
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Masina mea Hyundai 28-10-09, 21:12
Replies: 21
Views: 13,136
Posted By DiabolisInterium88
Re: Hyundai Coupe FX V6 2.7

Am gasit un HYUNDAI COUPE COUPE 2,0 I 140CP din 2000 la 3000 Euro neimatriculata.



Vreau doar niste pareri, se merita? Totusi mie mi se pare cam ieftina la ce are si cum arata.

Masina...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 23-10-09, 22:25
Replies: 35
Views: 1,679
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand]Machete 1/24

Eu nu comentez mare lucru, nu are rost sa strici reputatia unui om de la o macheta... stii faza cu 'ulciorul nu merge de multe ori la apa". Sa mai asteptam... poate nu e chiar asa..cn stie...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 23-10-09, 15:10
Replies: 35
Views: 1,679
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand]Machete 1/24

Eu am cumparat de la sergiu evo Mercedes C220 si Dodge Viper.

Nu mi-a precizat ca ar avea vreo problema masinile.

Nu sunt probleme mari, reparabile dar era mai bine sa fie precizate.

-...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 23-10-09, 15:07
Replies: 19
Views: 860
Posted By DiabolisInterium88
Re: CUMPAR AUTOMOBILE CLASICE 1:24

70 si transportul suportat de tine.

Precizez ca toate masinile sunt sigilate, NICI NU AU FOST SCOASE DIN CUTII!
Forum: Vanzari Cumparari Machete 23-10-09, 13:32
Replies: 19
Views: 860
Posted By DiabolisInterium88
Re: CUMPAR AUTOMOBILE CLASICE 1:24

1:18 Morgan Aero 8

https://img11.imageshack.us/img11/4549/818xg.jpg

1:24 Bugatti Atlantic

https://img182.imageshack.us/img182/2451/124r.jpg

1:24 Porche 356B Coupe 1961 - Metal Kit
Forum: Vanzari Cumparari Machete 22-10-09, 13:22
Replies: 12
Views: 845
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand VW Golf V GTI Cararama 1:24

Intra si tu pe id DiabolisInterium88 pe mess.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 22-10-09, 12:16
Replies: 19
Views: 860
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 22-10-09, 12:16
Replies: 12
Views: 845
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 20-10-09, 13:28
Replies: 36
Views: 1,483
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand Ferrari 1/24

A adus si la mn la peco f50 la 40 lei... :| lasa ca imi cumpar nou. Asta daca nu faci vreo oferta mai buna la astea 2 ;)
Forum: Vanzari Cumparari Machete 19-10-09, 07:02
Replies: 35
Views: 1,679
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand]Machete 1/24

bun...deci 60 ron mertu si viperul? iti dau adresa?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 22:48
Replies: 11
Views: 664
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand]Lamborghini Reventon

Daca intervine ceva aici sunt.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 22:46
Replies: 36
Views: 1,483
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand Ferrari 1/24

Deci 90 pe amandoua?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 15:02
Replies: 11
Views: 664
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand]Lamborghini Reventon

Mai e reventon'ul?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 14:56
Replies: 353
Views: 31,371
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand diferite machete

Dau eu 60 pe lincoln
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 14:52
Replies: 35
Views: 1,679
Posted By DiabolisInterium88
Re: [Vand]Machete 1/24

100 ron golfu, mertu si alfa romeo
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 14:50
Replies: 36
Views: 1,483
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand Ferrari 1/24

Poti pune mai multe poze cu Enzo si F50? Si ce se deschide la ele? Daca imi plac iti ofer 90 ron pe amandoua.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 14:45
Replies: 25
Views: 1,619
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand machete

Poti pune mai multe poze cu viper-ul? Ce se deschide?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 08:54
Replies: 1,460
Views: 151,629
Posted By DiabolisInterium88
Re: De unde cumparam machete si cat costa?

Un passat 97-00 la scara 1/24 a vazut cineva?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-10-09, 08:35
Replies: 15
Views: 832
Posted By DiabolisInterium88
Re: vand 4 machete 1/24

as vrea eu viper. ID: DiabolisInterium88
Forum: Talcioc 24-09-09, 01:32
Replies: 0
Views: 349
Posted By DiabolisInterium88
Vand HTC Diamond.

Vand HTC Diamond impecabil. L-am cumparat nou acum 2 luni. Include cablu de date, creion de rezerva, incarcator, CD + manual de utilizare, suport car-kit, husa piele. 900 Ron.
...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 19-09-09, 14:54
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Nu prea am vazut.... Nu stiu daca...

Nu prea am vazut....



Nu stiu daca mi-ai citit topicul de la inceput. Masinile nu sunt ale mele sunt puse in vanzare la peco unde lucrez..deci sunt sigilate.
Masinile 1/24 sunt 60 ron... 55...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 18-09-09, 12:48
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: Audi A3 ALB?

E albastru... probabil oboseala. De fapt sunt chiar 2 albastre. Oricum..Welly eu personal nu va recomand.. mie nu imi plac.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 17-09-09, 13:52
Replies: 61
Views: 3,452
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:54
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Machetele de mai sus de la 1/18 la 1/32 sunt:


1:18
Bburago - Morgan Aero 8 [Negru]
Bburago - BMW Z8 [Argintiu]
Bburago - Lamborghini Gallardo Spyder [Negru]
Welly - Peugeot 407 [Argintiu]...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:49
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Alea cu remorca cred ca sunt 1/32.. dar nu sunt sigur insa restu sunt mici ... mai mici de 1/43.
...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:46
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Machete 1/43:

https://img11.imageshack.us/img11/2124/143co.jpghttps://img132.imageshack.us/img132/4218/243g.jpg...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:42
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Machete 1/32:

https://img268.imageshack.us/img268/5843/132sk.jpghttps://img183.imageshack.us/img183/8333/232nt.jpg...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:40
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

1/25:

https://img11.imageshack.us/img11/5227/125hy.jpg
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:34
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Machete 1/24:

https://img33.imageshack.us/img33/6999/0024jn.jpghttps://img245.imageshack.us/img245/5158/024fu.jpg...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:29
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

1/21.

https://img182.imageshack.us/img182/506/121r.jpg
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:28
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Machete 1/18.

https://img132.imageshack.us/img132/9514/118dj.jpghttps://img44.imageshack.us/img44/2491/218gd.jpg...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 16-09-09, 14:19
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Moto 1/18.

https://img27.imageshack.us/img27/6651/img3594mz.jpghttps://img21.imageshack.us/img21/2821/img3604p.jpg...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-09-09, 14:55
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

E negru, e exact ca ala din poza... daca te referi la ala de la scara 1/18.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-09-09, 06:52
Replies: 31
Views: 1,925
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand machete 1.24

Deci vreau eu celica... cine suporta taxele postale?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 15-09-09, 06:36
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
M-am uitat... 66 lei. fac maine noapte...

M-am uitat... 66 lei.



fac maine noapte daca am timp.



In jur de 110 lei daca tin bine minte. :-? ma uit in noaptea asta sigur.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 12-09-09, 18:02
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Luni seara intru de servici si te anunt.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 11-09-09, 13:49
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

Daca tin bine minte astea 1:24 welly sunt in jur de 52 de lei. Iti zic exact maine.

Numai bine dupa ce am terminat de pus poze la toate... cand sa dau save mesage cica "administratorul iti da voie...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 11-09-09, 13:12
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
Re: [PREZINT] Machete

De obicei le trimit aleatoriu. O sa vb cu sefu oricum despre asta sa vedem ce zice.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 11-09-09, 13:04
Replies: 36
Views: 3,677
Posted By DiabolisInterium88
[PREZINT] Machete

Dupa cum ziceam si in alt topic... Lucrez la un peco din Bacau si am ceva machete pe acolo. Am o lista cu machetele, poze reale din pacate nu am ca nu am avut timp sa fac... la servici cam greu. Prin...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 11-09-09, 11:54
Replies: 7
Views: 630
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand Machete 1:18 si 1:24

Iti dau 80 ron pe cele 3 machete 1:24 si taxele le suporti tu.
Ai cutii??
Forum: Vanzari Cumparari Machete 11-09-09, 10:31
Replies: 9
Views: 735
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 10-09-09, 12:00
Replies: 1,460
Views: 151,629
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 09-09-09, 23:04
Replies: 1,460
Views: 151,629
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 09-09-09, 22:51
Replies: 9
Views: 735
Posted By DiabolisInterium88
Forum: Vanzari Cumparari Machete 09-09-09, 20:36
Replies: 1,460
Views: 151,629
Posted By DiabolisInterium88
Re: De unde cumparam machete si cat costa?

A...si tu ai impresia ca ce machete exista intr-un peco exista in toate?
Forum: Vanzari Cumparari Machete 09-09-09, 14:39
Replies: 1,460
Views: 151,629
Posted By DiabolisInterium88
Re: De unde cumparam machete si cat costa?

Eu lucrez la un peco, am niste machete pe acolo... din pacate nu prea multe 1/24 si eu chiar de astea colectionez... sau cel putin am de gand :)

Daca vreti va pun o lista cu ce machete am la peco...
Forum: Vanzari Cumparari Machete 09-09-09, 14:25
Replies: 63
Views: 2,777
Posted By DiabolisInterium88
Re: Vand machete 1/24

Cand mai lasi din pret sa imi dai un pm.
Forum: Vanzari Cumparari Machete 08-09-09, 22:52
Replies: 10
Views: 704
Posted By DiabolisInterium88
Showing results 1 to 71 of 71

 
- Copyright 2026 4Tuning -