Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 25 of 25
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
bvguy
Forum:
Jante si Anvelope
18-05-10, 16:03
Replies:
1
Vand jante originale BMW pe 16 : 205/55/R16
Views:
240
Posted By
bvguy
Re: Vand jante originale BMW pe 16 : 205/55/R16
Mi s-a reprosat astazi ca 300 de euro e un pret prea mare si ca nu am cum sa le dau cu atat. Cine vrea sa le ia, sa vina atunci sa faca o oferta aici cat e dispus sa dea pe ele , ca sa nu mai fie...
Forum:
Jante si Anvelope
18-05-10, 11:30
Replies:
1
Vand jante originale BMW pe 16 : 205/55/R16
Views:
240
Posted By
bvguy
Vand jante originale BMW pe 16 : 205/55/R16
4 jante cu tot cu anvelope michelline in stare foarte buna... 205/55 R16, jantele nu prezinta zgarieturi
jantele sunt inca pe masina mea, mi-am gasit altele si vreau sa le dau ca nu mai am ce face...
Forum:
Jante si Anvelope
11-03-10, 18:29
Replies:
10
Vand jante pe de bmw pe 17" fabricate in anglia model deosebit cu gume ca noi!!!
Views:
589
Posted By
bvguy
Re: Vand jante pe de bmw pe 17" fabricate in anglia model deosebit cu gume ca noi!!!
se potrivesc pe un 320d e46 2003 ?
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
22-02-10, 23:53
Replies:
5
Cumpar
BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
Views:
572
Posted By
bvguy
Re: BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
sorry, dar eu vreau strict 320d din 2004, nu vreau alta masina
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
22-02-10, 19:55
Replies:
5
Cumpar
BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
Views:
572
Posted By
bvguy
Re: BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
uppp... nimeni nu are de vanzare ceva bun?
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
22-02-10, 19:53
Replies:
12
Vand
BMW 320D, an 2004
Views:
6,361
Posted By
bvguy
Re: BMW 320D, an 2004
inca valabil?
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
09-02-10, 17:06
Replies:
5
Cumpar
BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
Views:
572
Posted By
bvguy
Re: BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
maxim 8000 de euro... dar aici depinde din ce an e, cati km are, ce stare e, ce dotari are.. si mai ales sa fie euro 4
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
02-02-10, 12:41
Replies:
5
Cumpar
BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
Views:
572
Posted By
bvguy
BMW 320D 150 cp, an 2003-2004
Salut. Ma intereseaza ca masina sa fie in primul rand inmatriculata, sa aiba carte service la ea, sub 150.000 de km,sa fie in 4 usi si ca dotari sa fie aproape de full. Cutia de viteze poate sa fie...
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
01-02-10, 21:47
Replies:
4
BMW 320D an 11.2004
Views:
784
Posted By
bvguy
Re: BMW 320D an 11.2004
o mai ai de vanzare?
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
19-01-10, 22:18
Replies:
4
Vand
BMW 320D, an 2004
Views:
920
Posted By
bvguy
Re: BMW 320D, an 2004
inca de vanzare?
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
19-01-10, 22:14
Replies:
24
Vand
BMW 320 Diesel, pachet M, extra full, an 2003
Views:
3,632
Posted By
bvguy
Re: BMW 320 Diesel, pachet M, extra full, an 2003
mai e de vanzare?
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
19-01-10, 22:10
Replies:
19
Vand
/ schimb BMW 320D, an 2004, 9900 euro
Views:
1,712
Posted By
bvguy
Re: / schimb BMW 320D, an 2004, 9900 euro
nogociabil? cat mai lasi din pret?:)
Forum:
Bazar AUTO - MASINI
19-01-10, 22:08
Replies:
25
Vand
/ schimb BMW 320D, pachet M, an 2002
Views:
3,208
Posted By
bvguy
Re: / schimb BMW 320D, pachet M, an 2002
cat mai esti dispus sa lasi din pret? totusi, suntem in vremuri de criza :-)
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
03-11-09, 21:15
Replies:
259
Vand Tobe Sport Din Inox
Views:
58,439
Posted By
bvguy
Re: Vand Tobe Sport Din Inox
salut, as vrea si eu o toba pentru un seat leon din 2002.. lasa-mi un pm ceva sa discutam
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
03-11-09, 09:46
Replies:
32
vand toba sport Hartmann
Views:
2,473
Posted By
bvguy
Re: vand toba sport Hartmann
E aia cu doua iesiri?
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
03-11-09, 06:12
Replies:
32
vand toba sport Hartmann
Views:
2,473
Posted By
bvguy
Re: vand toba sport Hartmann
Ai zis ca e in stare foarte buna.. inseamna ca a fost folosita... 50E?:D
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
03-11-09, 06:08
Replies:
7
vand toba sport powerfull 150 ron!!!
Views:
1,190
Posted By
bvguy
Re: vand toba sport powerfull 150 ron!!!
e universala? ar merge pe un seat leon din 2002?
Forum:
HU - CD Playere / MP3
03-11-09, 06:00
Replies:
5
vand mp3 player SONY cdx-gd620u
Views:
1,044
Posted By
bvguy
Re: vand mp3 player SONY cdx-gd620u
cat esti dispus sa mai lasi din pret? ca sa stiu daca ma agit sau nu:-)
Forum:
HU - CD Playere / MP3
03-11-09, 05:53
Replies:
20
[Vand] SONY F7750
Views:
1,947
Posted By
bvguy
Re: [Vand] SONY F7750
Are USB ceva? ca nu prea vad..
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
03-11-09, 05:30
Replies:
142
Vand tobe sport inox
Views:
10,049
Posted By
bvguy
Re: Vand tobe sport inox
Tobele sunt universale? Se potrivesc pe majoritatea tipurilor de masini ? m-ar interesa si pe mine un exemplar din asta, am un seat leon din 2002.
Forum:
Brasov
24-10-09, 18:10
Replies:
533
Crazy Team Racers Brasov
Views:
41,411
Posted By
bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov
suna bine, dar eu propun sa facem o plimbare la o ora mai adecvata pentru noi, sa nu mai avem parte de curci si de alte peripetii :D
Forum:
Brasov
24-10-09, 15:16
Replies:
533
Crazy Team Racers Brasov
Views:
41,411
Posted By
bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov
adi ramane valabila treaba de aseara pentru data viitoare:twisted::D
Forum:
Brasov
19-10-09, 08:37
Replies:
533
Crazy Team Racers Brasov
Views:
41,411
Posted By
bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov
Felicitari Robert si Mishu! Traiasca CTR-ul si la mai mare!! :D
Forum:
Brasov
15-10-09, 05:40
Replies:
533
Crazy Team Racers Brasov
Views:
41,411
Posted By
bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov
Salut! Si eu vreau sa devin membru in CTR! Sunt din brasov, am 24 de ani si am o masinutza destul de frumusica, un leon din 2002 , 75 de cp. Ce ziceti? Sunteti interesati?
Forum:
Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc
15-10-09, 05:09
Replies:
483
Sticky:
Servicii: Folii Auto Llumar Omologate R.A.R.
Views:
47,487
Posted By
bvguy
Re: Folii Auto Llumar Omologate R.a.r.
salut, ma intereseaza folii atat pentru luneta, pentru geamuri spate + fata pentru un seat leon model 2002... as vrea sa stiu maximul de inchis care se poate pentru geamurile din fata.. lasa-mi nu...
Showing results 1 to 25 of 25
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -