Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 25 of 25
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: bvguy
Forum: Jante si Anvelope 18-05-10, 16:03
Replies: 1
Views: 240
Posted By bvguy
Re: Vand jante originale BMW pe 16 : 205/55/R16

Mi s-a reprosat astazi ca 300 de euro e un pret prea mare si ca nu am cum sa le dau cu atat. Cine vrea sa le ia, sa vina atunci sa faca o oferta aici cat e dispus sa dea pe ele , ca sa nu mai fie...
Forum: Jante si Anvelope 18-05-10, 11:30
Replies: 1
Views: 240
Posted By bvguy
Vand jante originale BMW pe 16 : 205/55/R16

4 jante cu tot cu anvelope michelline in stare foarte buna... 205/55 R16, jantele nu prezinta zgarieturi
jantele sunt inca pe masina mea, mi-am gasit altele si vreau sa le dau ca nu mai am ce face...
Forum: Jante si Anvelope 11-03-10, 18:29
Replies: 10
Views: 589
Posted By bvguy
Forum: Bazar AUTO - MASINI 22-02-10, 23:53
Replies: 5
Views: 572
Posted By bvguy
Re: BMW 320D 150 cp, an 2003-2004

sorry, dar eu vreau strict 320d din 2004, nu vreau alta masina
Forum: Bazar AUTO - MASINI 22-02-10, 19:55
Replies: 5
Views: 572
Posted By bvguy
Re: BMW 320D 150 cp, an 2003-2004

uppp... nimeni nu are de vanzare ceva bun?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 22-02-10, 19:53
Replies: 12
Views: 6,361
Posted By bvguy
Re: BMW 320D, an 2004

inca valabil?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 09-02-10, 17:06
Replies: 5
Views: 572
Posted By bvguy
Re: BMW 320D 150 cp, an 2003-2004

maxim 8000 de euro... dar aici depinde din ce an e, cati km are, ce stare e, ce dotari are.. si mai ales sa fie euro 4
Forum: Bazar AUTO - MASINI 02-02-10, 12:41
Replies: 5
Views: 572
Posted By bvguy
BMW 320D 150 cp, an 2003-2004

Salut. Ma intereseaza ca masina sa fie in primul rand inmatriculata, sa aiba carte service la ea, sub 150.000 de km,sa fie in 4 usi si ca dotari sa fie aproape de full. Cutia de viteze poate sa fie...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 01-02-10, 21:47
Replies: 4
Views: 784
Posted By bvguy
Re: BMW 320D an 11.2004

o mai ai de vanzare?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-01-10, 22:18
Replies: 4
Views: 920
Posted By bvguy
Re: BMW 320D, an 2004

inca de vanzare?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-01-10, 22:14
Replies: 24
Views: 3,632
Posted By bvguy
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-01-10, 22:10
Replies: 19
Views: 1,712
Posted By bvguy
Re: / schimb BMW 320D, an 2004, 9900 euro

nogociabil? cat mai lasi din pret?:)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 19-01-10, 22:08
Replies: 25
Views: 3,208
Posted By bvguy
Re: / schimb BMW 320D, pachet M, an 2002

cat mai esti dispus sa lasi din pret? totusi, suntem in vremuri de criza :-)
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 03-11-09, 21:15
Replies: 259
Views: 58,439
Posted By bvguy
Re: Vand Tobe Sport Din Inox

salut, as vrea si eu o toba pentru un seat leon din 2002.. lasa-mi un pm ceva sa discutam
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 03-11-09, 09:46
Replies: 32
Views: 2,473
Posted By bvguy
Re: vand toba sport Hartmann

E aia cu doua iesiri?
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 03-11-09, 06:12
Replies: 32
Views: 2,473
Posted By bvguy
Re: vand toba sport Hartmann

Ai zis ca e in stare foarte buna.. inseamna ca a fost folosita... 50E?:D
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 03-11-09, 06:08
Replies: 7
Views: 1,190
Posted By bvguy
Re: vand toba sport powerfull 150 ron!!!

e universala? ar merge pe un seat leon din 2002?
Forum: HU - CD Playere / MP3 03-11-09, 06:00
Replies: 5
Views: 1,044
Posted By bvguy
Re: vand mp3 player SONY cdx-gd620u

cat esti dispus sa mai lasi din pret? ca sa stiu daca ma agit sau nu:-)
Forum: HU - CD Playere / MP3 03-11-09, 05:53
Replies: 20
Views: 1,947
Posted By bvguy
Re: [Vand] SONY F7750

Are USB ceva? ca nu prea vad..
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 03-11-09, 05:30
Replies: 142
Views: 10,049
Posted By bvguy
Re: Vand tobe sport inox

Tobele sunt universale? Se potrivesc pe majoritatea tipurilor de masini ? m-ar interesa si pe mine un exemplar din asta, am un seat leon din 2002.
Forum: Brasov 24-10-09, 18:10
Replies: 533
Views: 41,411
Posted By bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov

suna bine, dar eu propun sa facem o plimbare la o ora mai adecvata pentru noi, sa nu mai avem parte de curci si de alte peripetii :D
Forum: Brasov 24-10-09, 15:16
Replies: 533
Views: 41,411
Posted By bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov

adi ramane valabila treaba de aseara pentru data viitoare:twisted::D
Forum: Brasov 19-10-09, 08:37
Replies: 533
Views: 41,411
Posted By bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov

Felicitari Robert si Mishu! Traiasca CTR-ul si la mai mare!! :D
Forum: Brasov 15-10-09, 05:40
Replies: 533
Views: 41,411
Posted By bvguy
Re: Crazy Team Racers Brasov

Salut! Si eu vreau sa devin membru in CTR! Sunt din brasov, am 24 de ani si am o masinutza destul de frumusica, un leon din 2002 , 75 de cp. Ce ziceti? Sunteti interesati?
Forum: Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc 15-10-09, 05:09
Replies: 483
Views: 47,487
Posted By bvguy
Re: Folii Auto Llumar Omologate R.a.r.

salut, ma intereseaza folii atat pentru luneta, pentru geamuri spate + fata pentru un seat leon model 2002... as vrea sa stiu maximul de inchis care se poate pentru geamurile din fata.. lasa-mi nu...
Showing results 1 to 25 of 25

 
- Copyright 2026 4Tuning -