Forum: Discutii generale moto
20-07-09, 19:02
|
|
Replies: 37
Views: 6,866
Re: Cea mai mare motocicleta din lume - Gunbus 410
Eu sunt mic ( nu stiu nimic ), dar la o astfel de " motocicleta " cred ca s-ar potrivi ( ca atas ) " iahtul " Queen Mary 2 " !!!!! si lasand gluma la o parte, ca sa incapa pe o banda as recomanda un...
|