Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 18 of 18
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
xMafiotuLx
Forum:
Transmisii
12-03-10, 12:13
Replies:
4
[Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Views:
340
Posted By
xMafiotuLx
Re: [Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Vandut - se poate inchide.
Forum:
Transmisii
11-03-10, 10:44
Replies:
4
[Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Views:
340
Posted By
xMafiotuLx
Re: [Vānd] Cutie de viteze automata BMW
up...
Forum:
Transmisii
10-03-10, 11:19
Replies:
4
[Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Views:
340
Posted By
xMafiotuLx
Re: [Vānd] Cutie de viteze automata BMW
up...
Forum:
Transmisii
09-03-10, 11:52
Replies:
4
[Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Views:
340
Posted By
xMafiotuLx
Re: [Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Up...
Forum:
Transmisii
08-03-10, 12:12
Replies:
4
[Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Views:
340
Posted By
xMafiotuLx
[Vānd] Cutie de viteze automata BMW
Vānd cutie de viteze automată pentru (luată de pe un) BMW 525 tds e39 din '99.
A fost folosită doar 30.000 KM! Eventual, am şi kit-ul de ambreiaj la ea. E ca nouă!
A fost montată pe un motor...
Forum:
CAR STYLING
29-11-09, 17:10
Replies:
132
VW Golf 4 "inmarmurit"
Views:
104,458
Posted By
xMafiotuLx
Re: VW Golf 4 "inmarmurit"
Hmm... Ce cuvant poate descrie ceva mai urat decat "groaznic"?
Forum:
CAR STYLING
29-11-09, 17:08
Replies:
9
Gri mat? Da.. Pe noul Z4!
Views:
1,171
Posted By
xMafiotuLx
Re: Gri mat? Da.. Pe noul Z4!
Absolut de acord cu tine. E grozava!
Forum:
Masini tunate
24-08-09, 16:25
Replies:
24
Irmscher modifica noul Opel Astra. Deja!
Views:
3,733
Posted By
xMafiotuLx
Re: Irmscher modifica noul Opel Astra. Deja!
Frumos... NU neaparat kit-ul, ci masina in general.
Forum:
Masini de serie
24-08-09, 16:22
Replies:
21
Un nou candidat din partea Chevrolet
Views:
2,191
Posted By
xMafiotuLx
Re: Un nou candidat din partea Chevrolet
Clar seamana foarte mult cu astra H.
Forum:
Masini de serie
22-08-09, 23:20
Replies:
36
Jenson Button isi vinde Veyron-ul
Views:
4,346
Posted By
xMafiotuLx
Re: Jenson Button isi vinde Veyron-ul
La veyron nu tre` sa-i faci rodajul. Se face in fabrica. :-D
Oricum, e monotona culoarea din interior. A venit criza si la el?
Forum:
Masini de serie
22-08-09, 23:14
Replies:
40
Hyundai inlocuieste Tucson cu ix35
Views:
5,414
Posted By
xMafiotuLx
Re: Hyundai inlocuieste Tucson cu ix35
Cred ca da. Au trecut si ei la moda in care numele masinii trebuie sa contina 1-2 litere si cateva cifre. Cam ca Audi.
Forum:
Masini de serie
22-08-09, 23:11
Replies:
56
SEAT Leon CUPRA R - 2.0 TSI si 265 CP
Views:
13,224
Posted By
xMafiotuLx
Re: SEAT Leon CUPRA R - 2.0 TSI si 265 CP
Seat Leon a fost intotdeauna o masina frumoasa. Ce nu mi-a placut la ea a fost bordul. mai exact consola centrala. Nu e frumoasa deloc. Imi place culoarea la masina din pozele astea.
Forum:
Virtual Tuning 3D
22-08-09, 23:10
Replies:
45
BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Views:
8,550
Posted By
xMafiotuLx
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Sunt 100% de acord. Botul e groaznic.
Forum:
Masini tunate
22-08-09, 23:06
Replies:
9
Roaster Sport electric de la Tesla
Views:
833
Posted By
xMafiotuLx
Re: Roaster Sport electric de la Tesla
Imi place cum arata. E foarte frumos si la exterior, si la interior. Pretul e mare, dar avand in vedere ce ofera...
Forum:
CAR STYLING
22-08-09, 23:05
Replies:
58
Un Golf radical schimbat
Views:
9,490
Posted By
xMafiotuLx
Re: Un Golf radical schimbat
Exteriorul e frumos lucrat. Si interiorul, dar nu e pe gustul meu.
Forum:
Masini de serie
22-08-09, 23:03
Replies:
33
Noul Matiz sparge piata din septembrie
Views:
4,668
Posted By
xMafiotuLx
Re: Noul Matiz sparge piata din septembrie
Nu imi place. Cineva zicea ca ar alege mai bine un Logan. Sunt de aceeasi parere. Nu pentru motor, ca oricum nu ma descurc la astea. Dar nu e prea stralucit ca aspect. (Nici la interior, nici la...
Forum:
CAR STYLING
27-07-09, 16:33
Replies:
85
Camaro şi tuningul la americani...
Views:
8,562
Posted By
xMafiotuLx
Re: Camaro şi tuningul la americani...
E urata...
De fapt nu, masina e frumoasa!
Jantele ar trebui puse pe un tractor.
Forum:
Divertisment
19-07-09, 20:52
Replies:
70
Test: Cāt de romān eşti?
Views:
4,775
Posted By
xMafiotuLx
Re: Test: Cāt de romān eşti?
Sunt 58% Roman.
Showing results 1 to 18 of 18
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -