Forum: Masini BMW de vanzare
11-01-10, 21:57
|
|
Replies: 0
Views: 253
|
Forum: Zona tehnica BMW
06-03-09, 23:20
|
|
Replies: 2
Views: 630
Re: am nevoie d ajutor
deci acela e becul care indica moturul..nu e cel d placute c stiu care e cel d placutze..dar merge nu e probl cu masina..doar c cand pornesti motorul dim sau dupa ce o lasi cateva ore nepornita nu se...
|
Forum: Zona tehnica BMW
27-02-09, 15:26
|
|
Replies: 2
Views: 630
am nevoie d ajutor
nu stiu ce inseamna becul acela galben aprins la bord,cred c e becul care arata motorul..am un bmw 316 i e46 2000...ast rasp!pls
|