Forum: Talcioc
28-03-12, 16:37
|
|
Replies: 1
Views: 281
|
Forum: Talcioc
28-03-12, 12:58
|
|
Replies: 1
Views: 281
vand nokia 700 nou la 649ron
nokia 700 luat de la vodafone pe puncte.....garantie....l-am folosit eu un weekend deci e ca si nou.
http://www.gsmarena.com/nokia_700-4021.php
nu fac nici un schimb
mess: ostriciemata...
|