Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 91 of 91
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: bakhus
Forum: Firme Servicii Auto 26-12-13, 14:51
Replies: 1,338
Views: 198,654
Posted By bakhus
Re: Sablare profesionala si PowderCoating (vopsire electrostatica) - jenti, etrieri,

Salut!

Am jantele din poza, se pot face si capacele acelea ? Cred ca sunt din aluminiu, nu plastic. Intra in pret ?

M-ar interesa fie un negru normal (nu mat sau extra lucrios) integral, fie...
Forum: Jante si Anvelope 10-08-10, 13:50
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

up,cumpar 2 jante table+cauciucuri bunicele(nu vreau noi dar nici gaurite sau sa iasa sarmele din ele) vara 14' 4x100
Forum: Jante si Anvelope 29-05-10, 15:45
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

Asa le-am cumparat, nu le-am adus eu vreo modificare :)
Forum: Jante si Anvelope 29-05-10, 00:07
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

ok, astept un semn de la tine
Forum: Jante si Anvelope 28-05-10, 23:45
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

eu acum am un opel cu 4x100 si un ford cu 4x108, nu mai folosesc mazda pentru care luasem jantele astea - jantele sunt ok, nu-s sudate sau indoite sau nimic, am mers 170km/h cu ele fara nici o...
Forum: Jante si Anvelope 16-05-10, 14:03
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

hai ca mai am un pic si le dau degeaba
Forum: Jante si Anvelope 13-05-10, 14:39
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

zici asa de cand erau 4 milioane, acum pretul a scazut la 3 deci ti-ai scazut transportul, baga benzina in weekend si te astept cu cea mai mare placere sa le iei :)
Forum: Jante si Anvelope 13-05-10, 13:24
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

se pot vedea in zona Cora Pantelimon

atentie la distanta dintre prezoane, NU E 4x100 !
Forum: Jante si Anvelope 12-05-10, 21:46
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 10-05-10, 19:22
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

350 ron NEGOCIABIL...hai ca e pomana pentru un set de roti din aliaj

accept si diferite schimburi, un gps un telefon cu diferenta din partea mea, un set de 2 sau 4 cauciucuri bune 195/50/15 sau...
Forum: Jante si Anvelope 07-05-10, 17:23
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

uppppppppppppppppppppppp 3,5 mil roti complete aliaj cu cauciucuri bunicele
Forum: Jante si Anvelope 03-05-10, 23:13
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

Multumesc dar nu imi trebuie noi imi trebuie ieftine si in Bucuresti sau aproape, sa le pot si vedea inainte sa le platesc...
Forum: Jante si Anvelope 02-05-10, 23:29
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 02-05-10, 23:28
Replies: 21
Views: 970
Posted By bakhus
Re: Vand 4 anvelope firestone 195/50/R15

uite aici

https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/109665-vand-4-roti-jante-aliaj-fondmetal-6-mil.html
Forum: Jante si Anvelope 02-05-10, 23:28
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 29-04-10, 14:07
Replies: 597
Views: 96,497
Posted By bakhus
Re: vand flanse ;distantiere;prezoane ;inele centrare

Ai niste flanse care sa faca din 4x100 la masina - 4x114,3 la roata?
Forum: Jante si Anvelope 29-04-10, 13:19
Replies: 21
Views: 970
Posted By bakhus
Re: Vand 4 anvelope firestone 195/50/R15

Un set de roti (jante aliaj_cauciucuri iarna) la schimb ?
Forum: Jante si Anvelope 28-04-10, 17:19
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

daca ai pe cineva care vin in bucuresti le poate lua el, daca le vrei te descurci cumva, oricum la banii astia nu cred ca gasesti ceva mai bun si nici ceva la fel la bani mai putini, pana una alta,...
Forum: Jante si Anvelope 28-04-10, 17:07
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

350 RON 4 roti complete de aliaj , nu sunt indoite nu sunt sudate
Forum: Jante si Anvelope 28-04-10, 17:06
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

cumpar 2 jante r14 tabla 4x100 cu sau fara cauciuc
Forum: Jante si Anvelope 22-04-10, 15:46
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 22-04-10, 15:42
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

up, mai sunt jantele, ai toate datele despre ele in primul post, daca sunt aceleasi si la masina ta, atunci merg, daca nu, nu merg :)
Forum: Jante si Anvelope 19-04-10, 20:43
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

cumpar 2 jante r14 tabla 4x100 cu sau fara cauciuc
Forum: Jante si Anvelope 19-04-10, 20:43
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

350 RON 4 roti complete de aliaj , nu sunt indoite nu sunt sudate
Forum: Jante si Anvelope 15-04-10, 14:51
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

Multumesc dar vreau din tabla ca mai am doua si sa le pot pune capace la fel... Si as prefera din Bucuresti sa nu dau mai mult pe transport decat pe ele

PS: E buna si oferta ta dar nu ma...
Forum: Jante si Anvelope 15-04-10, 13:27
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

cumpar 2 jante r14 tabla 4x100 cu sau fara cauciuc
Forum: Jante si Anvelope 15-04-10, 13:26
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

350 RON 4 roti complete de aliaj , nu sunt indoite nu sunt sudate
Forum: Masina mea Ford 14-04-10, 14:29
Replies: 254
Views: 23,777
Posted By bakhus
Re: Ford Escort 1.4 8v '97

Imi place cum a iesit codita de pa hayon, felicitari! Ma gandeam si eu la colantare ca iesi mai ieftin ca la vopsea, tu ce te-ai hotarat pana la urma?
Forum: Jante si Anvelope 13-04-10, 13:22
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 13-04-10, 13:22
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 11-04-10, 17:40
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 11-04-10, 17:39
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 08-04-10, 14:28
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
Re: CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

Poze ceva? Mi se pare cam mult pentru doua table...
Forum: Jante si Anvelope 08-04-10, 12:47
Replies: 17
Views: 641
Posted By bakhus
CUMPAR 2 jante tabla 4x100 R14/15 cu/fara cauciucuri

Sa mearga pe Astra F, pot fii mai ruginite, zgariate, nu e o problema.
Forum: Jante si Anvelope 08-04-10, 12:41
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

PRET NOU !!! 350 RON !!! 3,5 Milioane !!!
Un set de jante frumoase de aliaj CU cauciucuri la pret de jante de tabla ! Accept si schimburi, hai ca ocupa loc in garaj !
Forum: Jante si Anvelope 07-04-10, 18:54
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

pretul e negociabil si accept si diferite schimburi
Forum: Firme Folii Auto 07-04-10, 17:47
Replies: 95
Views: 18,020
Posted By bakhus
Re: Colantari Totale Premium

Un Ford Escort Mk7 hatchback 2 usi, colantat integral, capota negru mat si restul verde?
Forum: Jante si Anvelope 06-04-10, 13:34
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

nimeni cu un set de cauciucuri bune pe 15 la schimb? :)
Forum: Jante si Anvelope 05-04-10, 14:47
Replies: 61
Views: 2,020
Posted By bakhus
Re: JANTE 15"__4x114,3__+anvelope noi

nu am intrebat cu rautate, am intrebat doar pentru din pretul rotilor de 200 daca dai cauciucurile cu 150, mi se par ieftine jantele cu doar 50 :)

PS: am si eu un set de roti frumoase si ieftine...
Forum: Jante si Anvelope 03-04-10, 21:37
Replies: 61
Views: 2,020
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 03-04-10, 17:25
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

4 milioane sau diferite schimburi
Forum: Jante si Anvelope 01-04-10, 21:53
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 01-04-10, 21:48
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

n-am zis nicaieri ca merg la reno :) pentru ca sigur nu merg decat daca e vreun model care are prinderea pe 114,3 :)
Forum: Jante si Anvelope 01-04-10, 21:43
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

stai putin ca m-ai pierdut cu reno-ul, ce legatura are? de cauciucuri am nevoie pentru fordul meu care e 4x108 si de jante la schimb pentru opelul lui tata care e 4x100.

ai poze ceva cu jantele de...
Forum: Jante si Anvelope 30-03-10, 14:42
Replies: 15
Views: 1,274
Posted By bakhus
Re: vand 4 gume 195/50/15 bridgestone potenza !

Nu vreau sa fac pe desteptul doar intreb ca sunt in necunostinta de cauza... Nu se strica anvelopele daca le fortezi asa pe jante mai late?
Forum: Jante si Anvelope 30-03-10, 13:01
Replies: 32
Views: 1,136
Posted By bakhus
Re: vand anvelope 14,15,16,17,18,19

Ceva cu profil V, 195/50/15 ? M-ar interesa in principiu 4 dar daca sunt mai scumpe doar 2.

Multumesc
Forum: Jante si Anvelope 30-03-10, 12:18
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Re: Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

up, accept si diferite schimburi :)
Forum: Jante si Anvelope 29-03-10, 12:17
Replies: 3
Views: 354
Posted By bakhus
Re: Cumpar jante aliaj 4x114.3

Ieftine, frumoase, cu cauciucuri si devreme acasa :)

https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/179408-vand-4-jante-aliaj-cauciucuri-r14-400-ron.html
Forum: Jante si Anvelope 29-03-10, 00:46
Replies: 2,599
Views: 114,394
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 29-03-10, 00:18
Replies: 32
Views: 1,704
Posted By bakhus
Vand 4 jante aliaj+cauciucuri R14 - 400 RON

Jantele: Fondmetal (made in Italy) – 4000C2 , 6J x 14, ET:38, alezaj central ~60 mm , PCD 4x114,3
Cauciucurile: ESA+ TECAR (made in France) – 175/65 R14, M+S, Max load 475 kg, 300kPa (44 PSI)
...
Forum: Jante si Anvelope 11-10-09, 21:07
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

nu intra, diametrul gaurii din gentru este de 60 mm, se mai poate aleza ca ai de unde
Forum: Jante si Anvelope 05-10-09, 18:31
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

a.Jantele: Fondmetal (made in Italy) – 4000C2 , 6J x 14, ET:38, 4x 114,3
b.Cauciucurile: ESA+ TECAR (made in France) – 175/65 R14, M+S, Max load 475 kg, 300kPa (44 PSI)


asta e tot ce stiu...
Forum: Jante si Anvelope 05-10-09, 18:13
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 20-07-09, 15:12
Replies: 6
Views: 1,705
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 05-07-09, 13:40
Replies: 6
Views: 1,705
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 05-07-09, 13:02
Replies: 6
Views: 1,705
Posted By bakhus
Re: VAND - Roti/Jante/Cass/Motor Dacia

La alea pretul nu prea e negociabil, si hai sa zici ca mai las de-o bere, in nici un caz asa mult. Am dat dublu pe ele acum doi ani, sa la las la jumatate cu tot cu cauciucuri mi se pare de bun simt,...
Forum: Jante si Anvelope 04-07-09, 13:30
Replies: 6
Views: 1,705
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 30-06-09, 14:09
Replies: 6
Views: 1,705
Posted By bakhus
VAND - Roti/Jante/Cass/Motor Dacia

Roti:

a.Jantele: Fondmetal (made in Italy) – 4000C2 , 6J x 14, ET:38, 4x 114,3
b.Cauciucurile: ESA+ TECAR (made in France) – 175/65 R14, M+S, Max load 475 kg, 300kPa (44 PSI)
Poze:...
Forum: Jante si Anvelope 27-04-09, 18:00
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Bursa serviciilor AUTO 17-04-09, 16:45
Replies: 30
Views: 3,418
Posted By bakhus
Re: [oferta] ASIGURARI preturi bune

Buna, m-ar interesa si pe mine daca se poate face si cam ce inseamna CASCO pentru un ford escort din 1998, motor L1H, 1600 cmc, 16 v, 3 usi, benzina.

Dotari:alarma nu stiu daca are (are ledul ala...
Forum: Jante si Anvelope 17-04-09, 15:50
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

up 500 RON roti bune, jante frumoase, pret de nimic :)
Forum: Jante si Anvelope 31-03-09, 16:40
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

Nu sunt lovite, nu au nici o bataie, nu sunt indoite, nu sunt strambe si nu merg pe Matiz, cel putin pe fata nu e suficient de mare gaura centrala, am incercat la un prieten.

Poate putin alezate,...
Forum: Jante si Anvelope 31-03-09, 16:21
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

Multumesc pt urare si te asigur ca Mazda 626 ('86) are 4x114,3 pentru ca asta e fosta mea masina (2 ani) pe care au fost jantele.
Forum: Jante si Anvelope 30-03-09, 19:42
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 17-03-09, 18:41
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 15-03-09, 20:14
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 13-03-09, 11:53
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 10-03-09, 23:55
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 06-03-09, 17:37
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 01-03-09, 16:29
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

upppppppppppppppppppppppppppppppppp


5 milioane
Forum: Jante si Anvelope 25-02-09, 13:05
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

hai cu asiaticele, nimeni ?
Forum: Jante si Anvelope 23-02-09, 21:17
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 19-02-09, 14:00
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 17-02-09, 12:47
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Forum: Jante si Anvelope 16-02-09, 17:12
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

Nu stiu cat e distanta dintre prezoane la Cielo, masoara si daca ai 4x114,3 si le vrei imi zici aici si-ti dau PM cu nr meu de tel si le ai azi sau maine.
Forum: Jante si Anvelope 15-02-09, 21:10
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Re: Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal - 6 mil

sunt date jos de pe fosta masina o mazda 626, nu sunt 4x100 sunt 4x114,3 parca, oricum mai mari decat 4x108

nu ma intereseaza schimburi cu alte jante dar accept alte accesorii de masina (muzica,...
Forum: Jante si Anvelope 15-02-09, 19:05
Replies: 36
Views: 2,980
Posted By bakhus
Vand 4 roti jante aliaj Fondmetal R14 ATENTIE!!! 4x114,3 - 6 mil

Jantele: Fondmetal (made in Italy) – 4000C2 , 6J x 14, ET:38
Cauciucurile: ESA+ TECAR (made in France) – 175/65 R14, M+S, Max load 475 kg, 300kPa (44 PSI)
Poze:...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 09-02-09, 15:30
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: masina inmatriculata pana in 2600e

Se poate inchide s-a luat Escort 98, full fara piele.

Multumesc tuturor :)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 08-02-09, 12:59
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: masina inmatriculata pana in 2600e

Din pacate Honda ta, nu indeplineste aproape NICI UNA dintre conditiile puse de mine :)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 07-02-09, 20:39
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: masina inmatriculata pana in 2600e

fara dacii decat vreo solenza sau logan cu aer

mai las din pretentii la restul, accept si fara AC daca sunt in stare buna si an mai bunicel

multumesc tuturor pentru oferte
Forum: Bazar AUTO - MASINI 06-02-09, 22:49
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: masina inmatriculata pana in 2600e

Nu vreau non euro, multumesc.
Forum: Bazar AUTO - MASINI 05-02-09, 19:36
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: masina inmatriculata pana in 2600e

nu multumesc din cate stie eu cielo din 96 e non euro si din cate am citit masina are nevoie de ceva reparatii de care eu chiar nu mai am de unde sa scot, multumesc frumos oricum
Forum: Bazar AUTO - MASINI 04-02-09, 20:37
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Forum: Bazar AUTO - MASINI 03-02-09, 14:39
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: masina inmatriculata pana in 2600e

multumesc de oferte dar... nimic sa se incadreze in ce mi-as dori eu? :)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 02-02-09, 13:39
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
Re: Inmatriculata pana in 2600e

multumesc, dar ma mai gandesc, as prefera ceva cu AC
Forum: Bazar AUTO - MASINI 01-02-09, 19:40
Replies: 18
Views: 1,516
Posted By bakhus
masina inmatriculata pana in 2600e

Ca dotari ma intereseaza sa aibe aer conditionat, atat.

Nu va obositi sa postati daca nu acceptati test la service, neinmatriculate, mai scumpe de 2600, nu sunt in Bucuresti, mai vechi de 93,...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-01-09, 14:57
Replies: 19
Views: 1,460
Posted By bakhus
Re: VW Golf III inmatriculat RO

atunci bine, bafta la vanzare
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-01-09, 13:56
Replies: 17
Views: 1,481
Posted By bakhus
Re: Ford Fiesta 1.3 Zetec

daca o inscrii si te aranjeaza 2500 da-mi un pm
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-01-09, 13:47
Replies: 19
Views: 1,460
Posted By bakhus
Re: VW Golf III inmatriculat RO

cand stii unde si la ce ora e masina scrie-mi aici te rog, dupa doua saptamani de vorbit la telefon cu samsari si vrajitori si vazut numai cazane chiar nu mai pot sa mai vorbesc la telefon cu nimeni...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-01-09, 13:33
Replies: 19
Views: 1,460
Posted By bakhus
Re: VW Golf III inmatriculat RO

spune-mi te rog mai exact unde e poate trec sambata sa o vad , eventual si pe la ce ora e masina in parcare sa nu vin degeaba :)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 29-01-09, 13:13
Replies: 19
Views: 1,460
Posted By bakhus
Re: VW Golf III inmatriculat RO

masina are euro 2 sau macar 1 pe carte ? in ce zona se poate vedea ?
Showing results 1 to 91 of 91

 
- Copyright 2026 4Tuning -