Forum: Dezmembrari si Piese SH
09-04-09, 08:40
|
|
Replies: 10
Views: 682
UP
Uppp cu preturi noi :D
rezervor 50
radiator 150
stopuri 150
trapa si tot ce tine de ea 150
maneta semnalizare 30
maneta stergatoare 30
buton lumini 30
ansamblu stergatoare + motoras 70
|
Forum: Dezmembrari si Piese SH
11-02-09, 09:12
|
|
Replies: 10
Views: 682
Re: Dezmembrez Calibra
@Cipin-KUS - salut ... are , senzorul sa vedem daca ii pot scoate :D si un pret ... 50
@Kappy - salut ... le am
|
Forum: Dezmembrari si Piese SH
06-02-09, 10:46
|
|
Replies: 10
Views: 682
Re: Dezmembrez Calibra
Lista de preturi :D
rezervor 70
radiator 200
stopuri 200
trapa si tot ce tine de ea 200
maneta semnalizare 40
maneta stergatoare 40
buton lumini 40
ansamblu stergatoare + motoras 100
|
Forum: Dezmembrari si Piese SH
03-02-09, 17:30
|
|
Replies: 10
Views: 682
Re: Dezmembrez Calibra
In schimb el nu ... ma tras in piept :evil: ... cu un bidon de bere :lol:
Ma bucur ca ti-am putut fii de folos ... si te astept pe la mine cand o fii gata proiectu :D sa dau si eu o tura cu ea ;)...
|
Forum: Dezmembrari si Piese SH
27-01-09, 12:43
|
|
Replies: 10
Views: 682
Dezmembrez Calibra
Dupa cum spune si numele topicului ... ma apuc sa imi fac masina bucati :D
Despre preturi si poze nu stiu ce sa va zic acum o sa fiu cat mai "subtire" totusi nu vreau sa stau o vesnicie cu ele ......
|