Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 12 of 12
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: roby_e1990
Forum: Dacia tuning 31-10-12, 22:43
Replies: 8
Views: 3,442
Posted By roby_e1990
Re: Camber Dacia 1310

BH 59 FIF mersi de info. Am gasit la un nenea de pe aici o punte, parca 90 lei cerea pe ea. Cred ca o cumpar si apoi in primavara o s-o incerc asa cum ai zis la 2-3 mm, vad eu cum reusesc.
Forum: Dacia tuning 22-10-12, 23:26
Replies: 8
Views: 3,442
Posted By roby_e1990
Re: Camber Dacia 1310

Hai ca sunt curios si eu cum ar veni pe spate asa ceve. Cred ca ar arata interesant cu jante dublate, fara sa schimbi pasajele.(mai scap de o cheltuiala)
Forum: Satu Mare 16-07-12, 17:19
Replies: 20
Views: 6,757
Posted By roby_e1990
Re: Stickere - Colantari - Productie Publicitara

Salut. Ti-am lasat un PM, mi-ar trebui ceva stikere de la tine, daca ai timp saptamana asta.
Forum: CAR STYLING 20-06-12, 16:44
Replies: 37
Views: 11,386
Posted By roby_e1990
Re: [EXT] 1968 Opel Rekord

Pur si simplu superb! Si cand am vazut ca ii facuta in Romania am ramas masca :shock::shock::shock:
Forum: Masina mea Dacia 20-06-12, 15:11
Replies: 41
Views: 10,763
Posted By roby_e1990
Re: Dacia break 1.6 Turbo Diesel

Salut. Foarte frumoasa masina! mai ales bara fata ii ceva nou, mai frumos decat modelele alea ce se gasesc in comert.:D
Vroiam sa te intreb daca ai dat cu ceva pe caroserie inainte de a da cu...
Forum: Masina mea Dacia 07-06-12, 16:03
Replies: 50
Views: 12,007
Posted By roby_e1990
Re: My LowGan DJ 20 DNL

Uite o idee ce s-ar potrivi cu stilul pe care-l urmezi. Buza portocalie si eventual spitele negre sau cromate cum is astea. Sper sa-ti fie de ajutor. :D
Forum: FIBRA DE STICLA/CARBON, CHITUL, VOPSEAUA SI ALTELE 05-06-12, 10:50
Replies: 57
Views: 31,211
Posted By roby_e1990
Re: Imaginile creatiilor proprii (off-topic-ul este interzis)

Poze cu bad boy look la Dacie, prima incercare, dar si prima reusita. Sunt multumit de rezultatul final.
Forum: Masina mea Daewoo 04-06-12, 16:55
Replies: 1,677
Views: 313,996
Posted By roby_e1990
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)

Nebunie curata masina asta:!::!::!: Cu un portbagaj pe ea ar arata si mai bine. Felicitari pentru proiect! :D
Forum: Masina mea Dacia 03-06-12, 20:51
Replies: 50
Views: 12,007
Posted By roby_e1990
Re: My LowGan DJ 20 DNL

Superb loganul! :D Si eu sunt pro colatat sau vopsit scrisul de pe jane cu portocaliu si etrierii tot portocalii...
In rest jantele vin perfect. Bafta si spor la modificat:!:
Forum: Masina mea Dacia 03-06-12, 20:41
Replies: 201
Views: 30,231
Posted By roby_e1990
Re: Dacia 1310 TLX 1990 56-LEJ

Mersi ma pun sa caut si eu una bafta la modificat!
Forum: Masina mea Dacia 02-06-12, 22:23
Replies: 201
Views: 30,231
Posted By roby_e1990
Re: Dacia 1310 TLX 1990 56-LEJ

Frumoasa masina. Partea de jos de la consola centrala de pe ce masina ii? Vad ca se potriveste perfect acolo.
Forum: Masina mea Dacia 02-06-12, 22:13
Replies: 342
Views: 56,047
Posted By roby_e1990
Re: dacia 1310 IL-02 SPW

Salut foarte frumos proiectul. Partea din spate galbena ii o bucata de tabla sudata sau ii o placa de fibra de sticla?
Showing results 1 to 12 of 12

 
- Copyright 2026 4Tuning -