Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 16 of 16
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Alex_86
Forum: Coltul incepatorului 08-08-11, 14:44
Replies: 3
Views: 1,612
Posted By Alex_86
Smile Re: cum fac un dvd

Iei o melodie si o convertesti in toate modurile posibile le pui pe un stick si vezi care merge.Pe urma le faci pe toate in acelas format.
Forum: Coltul incepatorului 08-08-11, 14:42
Replies: 3
Views: 1,612
Posted By Alex_86
Smile Re: cum fac un dvd

Trebuie sa convertesti melodiile.Este un program Format Factory.
Forum: Zona comerciala Piatra-Neamt - Bazar - Servicii - Talcioc 03-08-11, 19:30
Replies: 2
Views: 831
Posted By Alex_86
Forum: Zona comerciala Piatra-Neamt - Bazar - Servicii - Talcioc 03-08-11, 09:08
Replies: 2
Views: 831
Posted By Alex_86
Smile Vand/Schimb Kawasaki Ninja

km 30000
an 1998
accept schimburi cu atv sau masina.
Astept oferte.
Inmatriculata Italia cu toate actele la zi.
https://img580.imageshack.us/img580/1803/img0081lj.jpg
Forum: Piatra-Neamt 13-07-11, 15:03
Replies: 17
Views: 3,050
Posted By Alex_86
Re: Comunitate neamt

pai tu trebuia sa iti exprimi parerea la forum nu la raspunsul meu...
Forum: Piatra-Neamt 12-07-11, 21:47
Replies: 17
Views: 3,050
Posted By Alex_86
Question Re: Comunitate neamt

Tu nu ai altceva de facut decat sa critici...
Forum: Piatra-Neamt 12-07-11, 20:22
Replies: 1,940
Views: 258,350
Posted By Alex_86
Forum: Piatra-Neamt 11-07-11, 22:15
Replies: 1,940
Views: 258,350
Posted By Alex_86
Smile Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Nu este aia eu abia saptamana viitoare vin acasa.
Forum: Piatra-Neamt 11-07-11, 19:07
Replies: 17
Views: 3,050
Posted By Alex_86
Thumbs up Re: Comunitate neamt

Dupa parerea mea este o ideie buna.Este normal sa nu le para o ideie buna celor care nu au motor si nu sunt pasionati de asa ceva...
Forum: Piatra-Neamt 11-07-11, 16:45
Replies: 1,940
Views: 258,350
Posted By Alex_86
Smile Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

https://img580.imageshack.us/img580/1803/img0081lj.jpg


Daca masina nu va place sa vedem ce ziceti de motor...apropo nu prea am avut timp sa o modific dar cand vin acasa o sa ma ocup putin...
Forum: Piatra-Neamt 09-07-11, 20:24
Replies: 1,940
Views: 258,350
Posted By Alex_86
Smile Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

https://img717.imageshack.us/img717/4087/img0340g.jpg
Forum: Masina mea Hyundai 06-07-11, 13:07
Replies: 65
Views: 12,805
Posted By Alex_86
Forum: Masina mea Hyundai 21-09-10, 14:56
Replies: 65
Views: 12,805
Posted By Alex_86
Forum: Piatra-Neamt 22-07-09, 15:26
Replies: 18
Views: 2,530
Posted By Alex_86
Re: Ce alegeti Statie sau Detector?

Ai dreptate!In ziua de azi nu poti fi sigur de nimic.
Forum: Piatra-Neamt 22-07-09, 12:54
Replies: 18
Views: 2,530
Posted By Alex_86
Re: Ce alegeti Statie sau Detector?

Statie frate e cea mai buna alegere.Eu am avut detector de la cobra si m-am lasat pagubas cand m-au luat gaborii cu 90 in oslobeni si ar fi bine sa fie doar asta,oricum dai un ban da face!STATIE
Forum: Piatra-Neamt 22-07-09, 12:19
Replies: 47
Views: 4,020
Posted By Alex_86
Re: Ce categorii aveti ?

B - Decembrie 2004
Showing results 1 to 16 of 16

 
- Copyright 2026 4Tuning -