Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 31 of 31
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Zelosu
Forum: Jante si Anvelope 08-05-11, 16:09
Replies: 18
Views: 1,511
Posted By Zelosu
Re: vand set Jante OZ Racing 16 4x108

salut se potrivesc pe citroen c4 ??
Forum: Subwoofere auto 14-10-09, 10:14
Replies: 4
Views: 1,099
Posted By Zelosu
Re: Vand JBL W15gti MKII + GTO14001 + 2 Incinte acustice

Vandut !!! e in drum spre Targu Jiu
Forum: Subwoofere auto 12-10-09, 12:21
Replies: 4
Views: 1,099
Posted By Zelosu
Forum: Subwoofere auto 09-10-09, 08:57
Replies: 4
Views: 1,099
Posted By Zelosu
Forum: Pachete Audio: Statie+Sub, HU+difuzoare, etc 08-10-09, 20:06
Replies: 0
Views: 687
Posted By Zelosu
Vand JBL W15gti MKII + GTO14001 + 2 Incinte acustice

Se vinde o bucata JBL W15GTI MKII stare perfecta de functionare, Amplificator JBL GTO14001 inca in garantie, doua incinte acustice, una SEALED de 42.5 Litri, si una BassReflex SPL facuta pentru 28Hz....
Forum: Amplificatoare auto & stuff 08-10-09, 20:05
Replies: 0
Views: 508
Posted By Zelosu
Vand JBL W15gti MKII + GTO14001 + 2 Incinte acustice

Se vinde o bucata JBL W15GTI MKII stare perfecta de functionare, Amplificator JBL GTO14001 inca in garantie, doua incinte acustice, una SEALED de 42.5 Litri, si una BassReflex SPL facuta pentru 28Hz....
Forum: Subwoofere auto 08-10-09, 20:03
Replies: 4
Views: 1,099
Posted By Zelosu
Vand JBL W15gti MKII + GTO14001 + 2 Incinte acustice

Se vinde o bucata JBL W15GTI MKII stare perfecta de functionare, Amplificator JBL GTO14001 inca in garantie, doua incinte acustice, una SEALED de 42.5 Litri, si una BassReflex SPL facuta pentru 28Hz....
Forum: Alte anunturi Car-Audio 16-09-09, 16:04
Replies: 23
Views: 3,511
Posted By Zelosu
Re: VAND RAME 1DIN, 2DIN, ADAPTOARE COMENZI VOLAN....

Pt Alpine W202r pe un Ford Mondeo MK3 2006 poti aduce adaptor pt comenzi pe volan? Daca Da? Cat Costa?
Forum: Subwoofere auto 30-06-09, 19:24
Replies: 21
Views: 1,858
Posted By Zelosu
Re: W15GTi MKII 2 noiiii

recomand ... asa cum am promis am revenit cu poze cu mocheta pe cutie :twisted: prima bucata W15GTI MKII
Forum: Subwoofere auto 23-06-09, 08:25
Replies: 10
Views: 5,604
Posted By Zelosu
Re: cumpar placi mdf

E chiar asa de greu sa dai o fuga pana la HornBach sau la Dedeman, sa te uiti la debitari cat costa MDF-ul ? daca era cineva care sa fi cumparat de acolo si sa stie cat costa cu siguranta ti-ar fi...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 23-06-09, 08:20
Replies: 23
Views: 3,282
Posted By Zelosu
Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Si vrei sa dau cu bani pe orice porcarie trimiti u prin curier ??? normal ca vreu sa vad ce contine coletu sa stiu si eu pe ce anume dau cu bani ...
Forum: Subwoofere auto 22-06-09, 12:06
Replies: 10
Views: 5,604
Posted By Zelosu
Re: cumpar placi mdf

HORNBACH ... DEDEMAN ... la debitari ... gasesti MDF de 18mm

Il taie dupa dimensiunile dorite, numai ca nu pot face taiere pe rotund, gaura de dif va trebui sa o faci u.
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 22-06-09, 09:58
Replies: 23
Views: 3,282
Posted By Zelosu
Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

aditza nu pt tine era acel mesaj ... daca te uitai bine l-am postat imediat dupa un mesaj de-al lui ... eu pe el il intrebam si de la el eram curios sa aflu ce s-a intamplat ...

PS: si cu mine a...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 22-06-09, 09:41
Replies: 23
Views: 3,282
Posted By Zelosu
Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Arata Thread-ul unde el a luat lagatura cu tine si unde sa scrie ca e vb de 202r si nu de 505r.

Asta ca sa vedem si noi cine pe cine minte.


PS: si tacerea e un raspuns !!! asa ca idee daca nu...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 22-06-09, 09:33
Replies: 2
Views: 768
Posted By Zelosu
Re: Vand DVD auto 2DIN NOU TouchScreen/iPOD/SubwooferOUT/Bluetooth/USB/SD/Radio/TV 4x

L-am montat vineri pe masina mea, un FORD MONDEO MK3 din 2006. revin pe seara cu poze ....
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 22-06-09, 09:32
Replies: 5
Views: 536
Posted By Zelosu
Re: Vand DVD auto 2DIN NOU TouchScreen/Bluetooth/USB/SD/Radio/TV 4x65W

Din pacate nu sunt un PRO in ale instalarilor si compatibilitatilor intre sistemele audio de masina, stiu doar ca unitatea mea are conectori ISO si teoretic este compatibila cu orice masina care are...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 18-06-09, 15:38
Replies: 5
Views: 536
Posted By Zelosu
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 17-06-09, 16:38
Replies: 2
Views: 768
Posted By Zelosu
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 17-06-09, 16:38
Replies: 5
Views: 536
Posted By Zelosu
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 17-06-09, 09:08
Replies: 15
Views: 1,193
Posted By Zelosu
Re: Promotie DVD !!! Preturi bomba

Si care ar fi al 5-lea model ... aici vad doar 4
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 16-06-09, 20:59
Replies: 15
Views: 1,193
Posted By Zelosu
Re: Promotie DVD !!! Preturi bomba

Duminica la telefon ai spus ca ai 5 bucati, acum imi spui ca s-au vandut ??? Le-ai vandut pe toate 5 ??? Era frumos daca ma anuntai si pe mine, sau macar sa imi raspunzi la telefon, iar cu SMS-ul nu...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 16-06-09, 16:04
Replies: 15
Views: 1,193
Posted By Zelosu
Re: Promotie DVD !!! Preturi bomba

Tu esti serios ??? te-am sunat de 4 ori azi si ti-am trimsi si un SMS, de 3 ori mi-a intrat casuta vocala si o data mi-ai dat ton de ocupat ... online pe forum te vad, dar la telefon nu vrei sa...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 15-06-09, 13:54
Replies: 2
Views: 768
Posted By Zelosu
Vand DVD auto 2DIN NOU TouchScreen/iPOD/SubwooferOUT/Bluetooth/USB/SD/Radio/TV 4x60W

Vand DVD auto 2DIN NOU TouchScreen/iPOD/SubwooferOUT/Bluetooth/USB/SD/Radio/TV 4x60W
Pret: 1399 RON Discutabil
Contact: 0766.25.26.62 sau ID: iulyan_tanase
Produsul este NOU, este doar desfacut...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 15-06-09, 13:46
Replies: 5
Views: 536
Posted By Zelosu
Vand DVD auto 2DIN NOU TouchScreen/Bluetooth/USB/SD/Radio/TV 4x65W

Vand DVD auto 2DIN NOU TouchScreen/Bluetooth/USB/SD/Radio/TV 4x65W
Pret: 1250 RON Discutabil
Contact: 0766.25.26.62 sau ID: iulyan_tanase
Produsul este NOU, este doar desfacut pentru a ii putea...
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 12-06-09, 15:00
Replies: 15
Views: 1,193
Posted By Zelosu
Re: Promotie DVD !!! Preturi bomba

Un nr de telefon ceva ? un id de mess ?
Forum: DVD / TV Auto / Navigatii 13-05-09, 09:43
Replies: 7
Views: 1,102
Posted By Zelosu
Re: Vand DVD Auto 2DIN Alpine IVA W200Ri

Il ai pus pe masina ??? Mai are garantie ?
Forum: Subwoofere auto 11-05-09, 16:53
Replies: 21
Views: 1,858
Posted By Zelosu
Re: W15GTi MKII 2 noiiii

RECOMAND, prima bucata am achizitionat-o eu si se aude(el se aude, eu nu mai aud nimic)!

Coboara asa de frumos in frecventa de nu iti vine sa crezi ...
Forum: Subwoofere auto 29-04-09, 16:45
Replies: 21
Views: 1,858
Posted By Zelosu
Re: W15GTi MKII 2 noiiii

www protector hifi ro/Catalog/83/DetaliiProdus/634/protector-hi-fi.html

daca il dai in 800 lei il iau.
Forum: Subwoofere auto 29-04-09, 12:06
Replies: 262
Views: 73,452
Posted By Zelosu
re: Incinte subwoofer /// Inele MDF la comanda

Salut,

Pentru Hifonics Brutus B12D2 cat m-ar costa o incinta inchisa ? Dar una BassReflex ?

www be loud ro/produse/Subwoofere_auto/Hifonics/BRUTUS/B12D2/

Multumesc,

Iulian
Forum: Subwoofere auto 15-04-09, 10:14
Replies: 21
Views: 2,112
Posted By Zelosu
Re: Vand JBL GTO 7001

Mai ai statia ? Daca Da lasa si u un nr de tel sau cauta-ma pe yahoo id: iulyan_tanase
Forum: Subwoofere auto 15-04-09, 10:05
Replies: 10
Views: 802
Posted By Zelosu
Re: vand subwoofer JBL 1204BP-d

Daca mai ai statia JBL si dif 1202d lasa si u un nr de tel sa vb, sau cauta-ma pe yahoo id: iulyan_tanase
Showing results 1 to 31 of 31

 
- Copyright 2026 4Tuning -