Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 30 of 30
Search took 0.05 seconds.
Search: Posts Made By: cri5ti_g
Forum: Jante si Anvelope 09-11-11, 21:26
Replies: 42
Views: 3,063
Posted By cri5ti_g
Re: vand jante RH 15" 4X100 ffff ieftin

salut. mai e valabil anuntul?
Forum: Jante si Anvelope 09-11-11, 21:16
Replies: 23
Views: 1,610
Posted By cri5ti_g
Forum: HU - CD Playere / MP3 08-09-10, 23:31
Replies: 2
Views: 372
Posted By cri5ti_g
Re: schimb sony gt20

* CD/MP3 player
* redare MP3/WMA
* compatibil CD-R/RW
* putere de ieşire 4 x 45 W (S-MOSFET)
* afiseaza ID3-tag (melodie, interpret, nume album) si CD Text
* convertor DAC...
Forum: HU - CD Playere / MP3 04-09-10, 15:15
Replies: 2
Views: 372
Posted By cri5ti_g
Re: schimb sony gt20

ofer diferenta
Forum: HU - CD Playere / MP3 01-09-10, 20:38
Replies: 2
Views: 372
Posted By cri5ti_g
schimb sony gt20

schimb sony gt20. arata foarte bine si functioneaza perfect.
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 19-08-10, 22:44
Replies: 412
Views: 31,693
Posted By cri5ti_g
Re: Tobe, tipsuri, catalizatoare MAGNAFLOW

scuze...am uitat sa mentionez...toba finala.
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 19-08-10, 08:04
Replies: 412
Views: 31,693
Posted By cri5ti_g
Re: Tobe, tipsuri, catalizatoare MAGNAFLOW

pt un fiat linea? da-mi un link te rog!
Forum: Masina mea Fiat 03-02-10, 20:14
Replies: 31
Views: 2,622
Posted By cri5ti_g
Re: Linea - Sageata Argintie

corect...dar gandeste-te ca si in poza colegului Ionut aia nu e diferenta de la 25% pe fata pana la 95% pe spate. oricum daca e sa ma opresca si sa se ia de folie o rup in secunda urmatoare si pun...
Forum: Masina mea Fiat 02-02-10, 19:49
Replies: 31
Views: 2,622
Posted By cri5ti_g
Re: Linea - Sageata Argintie

si a mea pe fata este foarte inchisa dar cred ca o schimb. o sa pun una mai deschisa ca nu vreau sa am probleme cu politia
Forum: Masina mea Fiat 01-02-10, 19:20
Replies: 31
Views: 2,622
Posted By cri5ti_g
Re: Linea - Sageata Argintie

destul de inchisa folia pe fata. frumoasa masina. sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea
Forum: Anunturi Auto Fiat 30-10-09, 13:08
Replies: 3
Views: 599
Posted By cri5ti_g
Re: [VAND] fiat linea

salut. vad ca ai grila de sus neagra. vrei sa facem un schimb? iti dau grila mea gri si mi-o dai pe a ta neagra
Forum: Anunturi Auto Fiat 30-10-09, 12:56
Replies: 181
Views: 16,520
Posted By cri5ti_g
Re: [VAND] Kituri exterioare, suspensii si accesorii pt orice model FIAT

salut. prelungire bara fata-spate si praguri pentru linea?
Forum: Masina mea Fiat 04-07-09, 12:49
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

de facut o fac...dar acum sunt hotarat sa o duc la ei pana scap de zgomotul ala ca ma dispera. daca merg cu muzica incet sau oprita ma ia durerea de cap.
Forum: Masina mea Fiat 04-07-09, 12:40
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

eu am un zgomot pe spate...poate ai mai citit asta ca am zis de n ori.

il am de cand am plecat cu masina de la reprezentanta. mi-au schimbat si amortizor din cauza lui si tot nu a disparut. acum...
Forum: Masina mea Fiat 04-07-09, 12:26
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

pai daca puneau totul de la inceput ce mai scoteau in 2009, 2010...
Forum: Masina mea Fiat 04-07-09, 12:24
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

dangrig...inseamna ca masina ta e 2007 nu? ai ceva probleme, sau ai avut? ma refer la zgomote prin interior
Forum: Masina mea Fiat 04-07-09, 12:08
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

eu nu am avut bani decat de activ. nu imi pare rau de dotari cat imi pare rau de motorizarea de 1.4 16v 120cp
Forum: Masina mea Fiat 10-04-09, 09:44
Replies: 30
Views: 4,377
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

mda...310 cp...e ceva
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 02-04-09, 18:14
Replies: 27
Views: 8,582
Posted By cri5ti_g
Re: Promotii pe APTuning.ro intre 5% si 25%

un set de arcuri pentru un fiat linea 1.4...cat costa (cu montaj cu tot) si cat coboara garda?
Forum: Masina mea Fiat 24-03-09, 20:32
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

sunt frumoase jentile mari dar iti rupe planetarele.
Forum: Masina mea Fiat 17-03-09, 21:41
Replies: 30
Views: 4,377
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

pai evacuarea, jantele, folia poti sa le schimbi sau sa le pui fara sa pierzi garantia.
Forum: Masina mea Fiat 23-02-09, 17:59
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

15 mil jante + cauciucuri +curier? le-ai luat dupa un site sau de la o persoana anume?
Forum: Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme 21-01-09, 15:17
Replies: 89
Views: 11,971
Posted By cri5ti_g
Re: Proiecte si lucrari ALTUNING

are o dunga neagra din fata pana in spate pe partea dreapta. tot intentionat cred ca e facuta. si pe aripa din spate e zgariata rau. :(
Forum: Masina mea Fiat 20-01-09, 19:20
Replies: 30
Views: 4,377
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

ma mir ca intra o berlina pe piata lor. chiar ma mir. e super si asta
Forum: Masina mea Fiat 20-01-09, 19:16
Replies: 30
Views: 4,377
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

da...sunt exact aceleasi accesori. in brazilia se vinde cum se vinde loganul la noi. si la italieni nici macar nu exista. ei au ideea parca.
Forum: Masina mea Fiat 20-01-09, 19:05
Replies: 30
Views: 4,377
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

da...fiatul linea alb nu? e prea finut si prea frumos. eu am vb cu cineva care lucreaza cu fibra de sticla si mi=a zis ca poate modifica prelungirile sa le lipeasca de bara originala dar nu prea...
Forum: Masina mea Fiat 20-01-09, 18:48
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

radu ai modificat ceva la masina de cand ai luat-o? cat ai platit pt foliere si unde ai facut-o?
Forum: Masina mea Fiat 20-01-09, 18:33
Replies: 30
Views: 4,377
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

daca aduc si spoilere, praguri pt linea ma bag si eu. nu am gasit nimic. oare se potrivesc prelungirile care le au cei de la lester pe grande punto?
Forum: Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme 20-01-09, 16:40
Replies: 89
Views: 11,971
Posted By cri5ti_g
Re: Proiecte si lucrari ALTUNING

prea tare peugeotul dar pacat ca au fost altii invidiosi pe masina si au zgariat-o, cred ca a atins-o si proprietarul pe undeva...
Forum: Masina mea Fiat 03-11-08, 20:14
Replies: 171
Views: 27,190
Posted By cri5ti_g
Re: Fiat Linea

am si eu tot o linea cu motor de 1.4. super incantat de masina. ai grija de ea si fara incidente
Showing results 1 to 30 of 30

 
- Copyright 2026 4Tuning -