Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 30 of 30
Search took
0.05
seconds.
Search:
Posts Made By:
cri5ti_g
Forum:
Jante si Anvelope
09-11-11, 21:26
Replies:
42
vand jante RH 15" 4X100 ffff ieftin
Views:
3,063
Posted By
cri5ti_g
Re: vand jante RH 15" 4X100 ffff ieftin
salut. mai e valabil anuntul?
Forum:
Jante si Anvelope
09-11-11, 21:16
Replies:
23
schimb jante 8j(toate 4)4x100
Views:
1,610
Posted By
cri5ti_g
Re: schimb jante 8j(toate 4)4x100
salut. un pret?
Forum:
HU - CD Playere / MP3
08-09-10, 23:31
Replies:
2
schimb sony gt20
Views:
372
Posted By
cri5ti_g
Re: schimb sony gt20
* CD/MP3 player
* redare MP3/WMA
* compatibil CD-R/RW
* putere de ieşire 4 x 45 W (S-MOSFET)
* afiseaza ID3-tag (melodie, interpret, nume album) si CD Text
* convertor DAC...
Forum:
HU - CD Playere / MP3
04-09-10, 15:15
Replies:
2
schimb sony gt20
Views:
372
Posted By
cri5ti_g
Re: schimb sony gt20
ofer diferenta
Forum:
HU - CD Playere / MP3
01-09-10, 20:38
Replies:
2
schimb sony gt20
Views:
372
Posted By
cri5ti_g
schimb sony gt20
schimb sony gt20. arata foarte bine si functioneaza perfect.
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
19-08-10, 22:44
Replies:
412
Tobe, tipsuri, catalizatoare MAGNAFLOW
Views:
31,693
Posted By
cri5ti_g
Re: Tobe, tipsuri, catalizatoare MAGNAFLOW
scuze...am uitat sa mentionez...toba finala.
Forum:
Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere
19-08-10, 08:04
Replies:
412
Tobe, tipsuri, catalizatoare MAGNAFLOW
Views:
31,693
Posted By
cri5ti_g
Re: Tobe, tipsuri, catalizatoare MAGNAFLOW
pt un fiat linea? da-mi un link te rog!
Forum:
Masina mea Fiat
03-02-10, 20:14
Replies:
31
Linea - Sageata Argintie
Views:
2,622
Posted By
cri5ti_g
Re: Linea - Sageata Argintie
corect...dar gandeste-te ca si in poza colegului Ionut aia nu e diferenta de la 25% pe fata pana la 95% pe spate. oricum daca e sa ma opresca si sa se ia de folie o rup in secunda urmatoare si pun...
Forum:
Masina mea Fiat
02-02-10, 19:49
Replies:
31
Linea - Sageata Argintie
Views:
2,622
Posted By
cri5ti_g
Re: Linea - Sageata Argintie
si a mea pe fata este foarte inchisa dar cred ca o schimb. o sa pun una mai deschisa ca nu vreau sa am probleme cu politia
Forum:
Masina mea Fiat
01-02-10, 19:20
Replies:
31
Linea - Sageata Argintie
Views:
2,622
Posted By
cri5ti_g
Re: Linea - Sageata Argintie
destul de inchisa folia pe fata. frumoasa masina. sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea
Forum:
Anunturi Auto Fiat
30-10-09, 13:08
Replies:
3
[VAND] fiat linea
Views:
599
Posted By
cri5ti_g
Re: [VAND] fiat linea
salut. vad ca ai grila de sus neagra. vrei sa facem un schimb? iti dau grila mea gri si mi-o dai pe a ta neagra
Forum:
Anunturi Auto Fiat
30-10-09, 12:56
Replies:
181
[VAND] Kituri Exterioare, Suspensii si Accesorii FIAT
Views:
16,520
Posted By
cri5ti_g
Re: [VAND] Kituri exterioare, suspensii si accesorii pt orice model FIAT
salut. prelungire bara fata-spate si praguri pentru linea?
Forum:
Masina mea Fiat
04-07-09, 12:49
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
de facut o fac...dar acum sunt hotarat sa o duc la ei pana scap de zgomotul ala ca ma dispera. daca merg cu muzica incet sau oprita ma ia durerea de cap.
Forum:
Masina mea Fiat
04-07-09, 12:40
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
eu am un zgomot pe spate...poate ai mai citit asta ca am zis de n ori.
il am de cand am plecat cu masina de la reprezentanta. mi-au schimbat si amortizor din cauza lui si tot nu a disparut. acum...
Forum:
Masina mea Fiat
04-07-09, 12:26
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
pai daca puneau totul de la inceput ce mai scoteau in 2009, 2010...
Forum:
Masina mea Fiat
04-07-09, 12:24
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
dangrig...inseamna ca masina ta e 2007 nu? ai ceva probleme, sau ai avut? ma refer la zgomote prin interior
Forum:
Masina mea Fiat
04-07-09, 12:08
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
eu nu am avut bani decat de activ. nu imi pare rau de dotari cat imi pare rau de motorizarea de 1.4 16v 120cp
Forum:
Masina mea Fiat
10-04-09, 09:44
Replies:
30
Linea - (DIE_R2TTE)
Views:
4,377
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
mda...310 cp...e ceva
Forum:
PROMOTII pe 4TuningRO
02-04-09, 18:14
Replies:
27
Promotii pe APTuning.ro intre 5% si 25%
Views:
8,582
Posted By
cri5ti_g
Re: Promotii pe APTuning.ro intre 5% si 25%
un set de arcuri pentru un fiat linea 1.4...cat costa (cu montaj cu tot) si cat coboara garda?
Forum:
Masina mea Fiat
24-03-09, 20:32
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
sunt frumoase jentile mari dar iti rupe planetarele.
Forum:
Masina mea Fiat
17-03-09, 21:41
Replies:
30
Linea - (DIE_R2TTE)
Views:
4,377
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
pai evacuarea, jantele, folia poti sa le schimbi sau sa le pui fara sa pierzi garantia.
Forum:
Masina mea Fiat
23-02-09, 17:59
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
15 mil jante + cauciucuri +curier? le-ai luat dupa un site sau de la o persoana anume?
Forum:
Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme
21-01-09, 15:17
Replies:
89
Proiecte si lucrari ALTUNING
Views:
11,971
Posted By
cri5ti_g
Re: Proiecte si lucrari ALTUNING
are o dunga neagra din fata pana in spate pe partea dreapta. tot intentionat cred ca e facuta. si pe aripa din spate e zgariata rau. :(
Forum:
Masina mea Fiat
20-01-09, 19:20
Replies:
30
Linea - (DIE_R2TTE)
Views:
4,377
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
ma mir ca intra o berlina pe piata lor. chiar ma mir. e super si asta
Forum:
Masina mea Fiat
20-01-09, 19:16
Replies:
30
Linea - (DIE_R2TTE)
Views:
4,377
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
da...sunt exact aceleasi accesori. in brazilia se vinde cum se vinde loganul la noi. si la italieni nici macar nu exista. ei au ideea parca.
Forum:
Masina mea Fiat
20-01-09, 19:05
Replies:
30
Linea - (DIE_R2TTE)
Views:
4,377
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
da...fiatul linea alb nu? e prea finut si prea frumos. eu am vb cu cineva care lucreaza cu fibra de sticla si mi=a zis ca poate modifica prelungirile sa le lipeasca de bara originala dar nu prea...
Forum:
Masina mea Fiat
20-01-09, 18:48
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
radu ai modificat ceva la masina de cand ai luat-o? cat ai platit pt foliere si unde ai facut-o?
Forum:
Masina mea Fiat
20-01-09, 18:33
Replies:
30
Linea - (DIE_R2TTE)
Views:
4,377
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
daca aduc si spoilere, praguri pt linea ma bag si eu. nu am gasit nimic. oare se potrivesc prelungirile care le au cei de la lester pe grande punto?
Forum:
Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme
20-01-09, 16:40
Replies:
89
Proiecte si lucrari ALTUNING
Views:
11,971
Posted By
cri5ti_g
Re: Proiecte si lucrari ALTUNING
prea tare peugeotul dar pacat ca au fost altii invidiosi pe masina si au zgariat-o, cred ca a atins-o si proprietarul pe undeva...
Forum:
Masina mea Fiat
03-11-08, 20:14
Replies:
171
Linea - (rAdU87)
Views:
27,190
Posted By
cri5ti_g
Re: Fiat Linea
am si eu tot o linea cu motor de 1.4. super incantat de masina. ai grija de ea si fara incidente
Showing results 1 to 30 of 30
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -