Forum: Masina mea Renault
25-10-08, 15:58
|
|
Replies: 309
Views: 72,606
Re: Megane Sedan...un pic mai altfel
ma intereseaza intalnirea nationala si chiar cea de viverea seara din Buc. unde si ora . si mai vb acolo. merci mult si scuze daca te am deranjat
|
Forum: Masina mea Renault
24-10-08, 15:40
|
|
Replies: 309
Views: 72,606
Re: Megane Sedan...un pic mai altfel
ma gandeam eu numai ca prietenul tau spunea ca ma pote ajuta cu semnazirile din oglinzi bine multe altele mia dat o adresa de email pe care nu am gasit o niciodata iar tu vad ca ti totul secret . ma...
|
Forum: Masina mea Renault
24-10-08, 01:39
|
|
Replies: 41
Views: 6,460
Re: am si eu un megane:)
uita te la a mea si daca iti place ceva te ajut cu placere. faruri angel mai am eu o pereche dar pe negru si triple mie tre sa mi vina pe led asa ca le dau pe cele de pe masina
|
Forum: Masina mea Renault
24-10-08, 01:14
|
|
Replies: 309
Views: 72,606
Re: Megane Sedan...un pic mai altfel
migala,rabdare si multa rabdare.RESPECT rezultat foarte tare. insa trebuie sa ti spun ca am mai vazut ce ai la interior si oglinzi pe un megane 2 bicorp tot in buc la expo de tuning anul asta am si...
|