Forum: Divertisment
19-09-08, 22:04
|
|
Replies: 26
Views: 2,687
Re: :lol: o discutie \"interesanta\" :lol:
Asa este ... multi dau spaga la traseu si nici eu nu sunt de acord cu asta. Si multi folosesc scuza ca "domne daca nu dau spaga nu iau, ca e politistu al dracu" ,DARR nu cred ca daca conduci bine si...
|