Forum: Masini de serie
11-09-08, 23:03
|
|
Replies: 56
Views: 5,834
Re: Seat a dezvaluit noua Ibiza Cupra
fratzilor...
1. golful gti nu e clasa cu noua ibiza!
2. asteptatzi sa vedetzi masina in realitate -exterior arata f bine, peste clio si corsa
3. nu compara motorul de vw cu cel de opel sau...
|
Forum: Alte discutii Seat
11-09-08, 22:24
|
|
Replies: 49
Views: 20,683
|
Forum: Alte discutii Seat
11-09-08, 22:16
|
|
Replies: 7
Views: 1,266
Re: intrebare
nici nu se uita la rotzi!!
se uita in mare parte la serii sa fie ok! in rest le dai 50 ron si masina e super ok!!!
vb. din proprie exp.
|
Forum: Alte discutii Seat
11-09-08, 21:58
|
|
Replies: 6
Views: 1,529
|
Forum: Alte discutii Seat
09-09-08, 23:08
|
|
Replies: 100
Views: 14,112
|