Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 14 of 14
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: razvan2008
Forum: Masina mea Daewoo 17-09-08, 11:56
Replies: 8
Views: 1,347
Posted By razvan2008
Re: Al meu daewoo cielo BZ 29 RAZ

cine este este interesat de el il vand pretul este 13500
Forum: Masina mea Daewoo 11-09-08, 11:45
Replies: 8
Views: 1,347
Posted By razvan2008
Re: Al meu daewoo cielo BZ 29 RAZ

pai iti las id-ul meu
razvan_882005
Forum: Jante si Anvelope 10-09-08, 00:24
Replies: 4
Views: 871
Posted By razvan2008
Re: vand jante 14''

merg la cielo?
Forum: Jante si Anvelope 10-09-08, 00:11
Replies: 37
Views: 1,562
Posted By razvan2008
Re: Vand 4 Gume pe 14

100 de lei pe 185 60 14 barum polaris vrei?
Forum: Jante si Anvelope 10-09-08, 00:08
Replies: 45
Views: 3,492
Posted By razvan2008
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 10-09-08, 00:03
Replies: 22
Views: 1,115
Posted By razvan2008
Re: Vand punte cu discuri de Vectra A

merge la cielo? razvan_882005
sunt interesat
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 10-09-08, 00:01
Replies: 4
Views: 635
Posted By razvan2008
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 09-09-08, 23:52
Replies: 1
Views: 632
Posted By razvan2008
Re: Suspensie 40/40 Kadett/astra f/cielo/espero

mai ai suspensia aia pt ca sunt interesat
Forum: Arcuri, Amortizoare si Frane 09-09-08, 23:44
Replies: 4
Views: 589
Posted By razvan2008
Re: Arcuri originale Astra GTC

merg puse la cielo?
Forum: Masina mea Daewoo 08-09-08, 17:49
Replies: 641
Views: 92,527
Posted By razvan2008
Smile Re: dj-23-dun cielo

misto masina ta chiar am vazut-o la Buzau.

nota moderator: Daca vrei sa-ti prezinti masina, fa-ti un topic separat, nu pe topicurile altora.
Forum: Masina mea Daewoo 08-09-08, 17:44
Replies: 279
Views: 87,964
Posted By razvan2008
Arrow Re: Espero GSI 2000 16v

super masina ta, dar cel mai mult mi-a placut cielo acela alb perlat si as vrea sa te inbreb stii cumva cum a pus discuri si etriere pe spate, ce fel de punte este?
Forum: Alte discutii Daewoo 08-09-08, 17:38
Replies: 12
Views: 1,926
Posted By razvan2008
la ce pret ai suspensia sport? daca o mai ai...

la ce pret ai suspensia sport? daca o mai ai bineinteles
iar asta cielo pe care vreau sa il cobor

si scz dar am uitat parola de la contul celalat
Forum: Masina mea Daewoo 05-09-08, 13:42
Replies: 8
Views: 1,347
Posted By razvan2008
Re: BZ 29 RAZ

masina mea
Forum: Masina mea Daewoo 05-09-08, 13:34
Replies: 8
Views: 1,347
Posted By razvan2008
Al meu daewoo cielo BZ 29 RAZ

Salut am si eu un cielo din 95, am cumparat aceasta masina in februarie 2008
masina a primit un fel de revizie, adica i-am schimbat curele,si inca ceva pe acolo placute de frana etc. Acum ceva timp...
Showing results 1 to 14 of 14

 
- Copyright 2026 4Tuning -