Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 5 of 5
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: effegi
Forum: Alte discutii Seat 27-08-08, 17:14
Replies: 4
Views: 1,452
Posted By effegi
Re: e o oferta buna?

IN GERMANIA distributia se verifica la 90 mii si se schimba la 120 mii asa ca fii atent
La pret e bun cam asta e pentru 2003-2004
Totusi dute cu ea si la un service de seat
Forum: Alte discutii Seat 27-08-08, 17:09
Replies: 7
Views: 1,266
Posted By effegi
Re: intrebare

salut,
eu am un toledo recent adus din Germania si are pe ea cauciucuri +jante 205/55/16
pe talon avea scris 195/65/15
Cand am fost la RAR nici nu mau intrebat de ce este diferenta asta si mi-au...
Forum: Masina mea Seat 27-08-08, 16:56
Replies: 6
Views: 1,466
Posted By effegi
Re: toledo 1.6

sal.,
eu am adus o masina din 2004 germania 1.6 105 c si vreau sa-ti spun ca masina e super cu jante sport 205/16 full ,consumul e de 7 afara si 9 in oras ,ff confortabila ,singura problema care am...
Forum: Alte discutii Seat 27-08-08, 16:48
Replies: 8
Views: 2,665
Posted By effegi
Forum: Zona tehnica Seat 27-08-08, 16:46
Replies: 20
Views: 6,211
Posted By effegi
Re: Schimb distributie

salut ,
Eu am un toledo 2004 1,6 benzina 105 c si mi s-a zis sa vin la 90 mii sa schimb distributia
Showing results 1 to 5 of 5

 
- Copyright 2026 4Tuning -