Forum: Dezmembrari si Piese SH
27-07-08, 00:39
|
|
Replies: 9
Views: 466
Re: piese bmw e34
Salut, spune-mi te rog daca ai ornamentele cromate de la geamuri si din laterale, si daca da, la ce pret.m-ar mai interesa o toba, de fapt cam tot esapamentul. si m-ar mai interesa spoilerul fata,...
|