Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 17 of 17
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
emilian_anghel
Forum:
Discutii generale masini
07-11-09, 19:20
Replies:
9
taxa auto
Views:
1,340
Posted By
emilian_anghel
Re: taxa auto
Asta vroiam sa intreb ... din 2010
Forum:
Discutii generale masini
29-10-09, 11:52
Replies:
9
taxa auto
Views:
1,340
Posted By
emilian_anghel
taxa auto
ce se mai aude cu taxa auto?
parca se zicea ca vom plati anual pentru masinile deja inmatriculate?
Forum:
Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc
14-07-09, 18:20
Replies:
19
[VAND] Remorca, sarcina 300 kg
Views:
2,631
Posted By
emilian_anghel
Re: [VAND] Remorca, sarcina 300 kg
salut
ma intereseaza ... pune o poza aici daca poti
thanks
Forum:
Dezmembrari si Piese SH
05-06-09, 11:19
Replies:
0
capota tico
Views:
322
Posted By
emilian_anghel
capota tico
caut capota tico sh
Forum:
Anunturi Auto Daewoo
16-02-09, 16:19
Replies:
0
cumpar capota tico
Views:
398
Posted By
emilian_anghel
cumpar capota tico
salutare
caut o capota de tico sh
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
09-02-09, 10:10
Replies:
9
Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Views:
3,316
Posted By
emilian_anghel
Re: Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Se pare ca am la nubira mea din 1998 catalizator de euro 2 iar din spusele unui angajat de la un service cica masina este euro 2.
Stie cineva unde se poate verifica treaba asta la sigur?
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
04-02-09, 12:27
Replies:
9
Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Views:
3,316
Posted By
emilian_anghel
Re: Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Am vorbit cu unu' care si a pus la Leganza 2 catalizatoare de matiz ( asa zicea el ) si cica ia scos gazele de euro 2. Acum nu stiu daca este tot non-euro.
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
04-02-09, 08:44
Replies:
9
Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Views:
3,316
Posted By
emilian_anghel
Re: Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Bun ... si atunci ce se presupune ca se va intampla cu toate masinile daewoo fabricate inainte de 2000 ce sunt non euro, sau cu dacia, oltcit ori altele ce nu sunt non euro.
Forum:
Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto
03-02-09, 10:00
Replies:
9
Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Views:
3,316
Posted By
emilian_anghel
Cum se poate schimba norma de poluare la nubira
Salutare
Are cineva idee cum poti face o nubira 1 din '98 sa aiba si ea norma euro?
Multumesc.
Forum:
Alte discutii Chevrolet
08-01-09, 10:40
Replies:
43
bec galben motor aveo de 1.4
Views:
26,583
Posted By
emilian_anghel
Re: bec galben motor aveo de 1.4
Eu am vandut un Cielo din 1995 si am cumparat kalosu asta. In cielo am bagat si gazolina din aia murdara si tot mergea saracul motor.
Acum astia ne spun ca trebuie benzina de nu stiu de care. De...
Forum:
Alte discutii Chevrolet
08-01-09, 10:34
Replies:
43
bec galben motor aveo de 1.4
Views:
26,583
Posted By
emilian_anghel
Re: bec galben motor aveo de 1.4
Uitati ce articol am gasit in Gazeta de Sud:
http://www.gds.ro/Eveniment/2007-11-23/Joaca+de-a+garantia&hl=rucom&tip=toate
"Un craiovean a ajuns la capătul răbdării după ce a făcut zeci de...
Forum:
Colt Legislativ
17-12-08, 16:20
Replies:
162
IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!
Views:
11,196
Posted By
emilian_anghel
Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!
Ma refeream strict la modul in care se incerca oprirea manifestantilor.
Iar daca se pune problema ca o masina fabricata in 2000 este rabla iar masinile ce ruleaza din anii '80 prin gropile...
Forum:
Colt Legislativ
17-12-08, 10:27
Replies:
162
IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!
Views:
11,196
Posted By
emilian_anghel
Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!
hmm ... deci protestele se incearca a fi oprite ... mi se pare mie sau asta seamana cu amintirile din copilarie de acum vreo 17 ani ....
Forum:
Colt Legislativ
07-12-08, 09:35
Replies:
162
IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!
Views:
11,196
Posted By
emilian_anghel
Re: IESIM IN STRADA !!!!!!!!!!!
Haideti cu totii.
Te afecteaza taxa sau nu ... daca nu zici nimic ... maine vor baga alte taxe si in alte domenii.
Forum:
Discutii generale masini
06-12-08, 18:37
Replies:
2
inmatriculare masini in germania
Views:
1,206
Posted By
emilian_anghel
inmatriculare masini in germania
Salutare
In Germania poti inmatricula orice masina cu numere de tranzit valabile pe 5 zile. Aceste numere au banda galbena unde scrie valabilitatea.
De asemenea mai poti lua si numere cu...
Forum:
Masina mea Fiat
13-10-08, 09:47
Replies:
552
Bravo - (car_manyac)
Views:
60,910
Posted By
emilian_anghel
Re: Fiat Bravo
Hello
Din auzite este greu sa iti dai seama! Insa dupa ce am alergat vreo 3 mii de km cu Fiat Bravo prin Europa pot spune ca merita sa ai o astfel de masina!
Forum:
Alte discutii Fiat
09-10-08, 15:50
Replies:
2
Stergatoare Fiat Bravo
Views:
1,416
Posted By
emilian_anghel
Stergatoare Fiat Bravo
Stie cineva de unde se pot lua stergatoare fata pentru Fiat Bravo?
Showing results 1 to 17 of 17
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -