Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 14 of 14
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
metadon
Forum:
Cluj
24-01-11, 13:59
Replies:
360
Boicot Benzinărie
Views:
29,062
Posted By
metadon
Re: Boicot Benzinărie
am sa fiu prezent si eu azi, sper sa fim cat mai multi:)
Forum:
Coltul incepatorului
12-06-10, 09:43
Replies:
3
proiectare incinta
Views:
590
Posted By
metadon
Re: proiectare incinta
ti-am lasat adresa de mail:)
Forum:
Coltul incepatorului
10-06-10, 18:36
Replies:
3
proiectare incinta
Views:
590
Posted By
metadon
Re: proiectare incinta
nici un ajutor?
Forum:
Coltul incepatorului
08-06-10, 11:25
Replies:
3
proiectare incinta
Views:
590
Posted By
metadon
proiectare incinta
salut sant in curs de achizitinare a unui amplif gbl gto 1400.1 si vreau sa-l leg la doua difuri cu urmatoarele specificatii date de producator:
power rating:400~800
nominal chassis diameter:18in...
Forum:
Coltul incepatorului
11-02-10, 11:50
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
erau puse pe usile din spate,nu aveam cum sub luneta pentru ca ii mcv.nu ma bag sa le desfac pentru ca nu ma stiu si poate raspunsu pe care il vrei tu nu am cum sa ti-l dau daca desfacandu-le le...
Forum:
Coltul incepatorului
09-02-10, 14:03
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
in sfarsit o explicatie plauzibila,se poate nu neg faptul.exista vro solutie in a preintmpina astfel de situatii pe viitor?
Forum:
Coltul incepatorului
09-02-10, 11:48
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
de asta am mentionat si eu ca ar fi buna o alta baterie,mai mare incredere as avea intr-o baterie decat intr-un condensator.da nu m-am bagat in contradictii pentru ca nu am cunostinte prea multe in...
Forum:
Coltul incepatorului
09-02-10, 09:53
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
:rolleyes2 sincer da.nu ma gandeam sa cedeze asa repede,bine nu ma asteptam nici sa tina o viata dar totusi.sa inteleg ca nu prea is de calitate?ca ma gandeam sa imi iau si un amplif tot de la...
Forum:
Coltul incepatorului
09-02-10, 09:27
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
amplifu ii luat nou.am mai legat aseara un sub pe aceeasi iesire pe care au fost legate jbl(adica tot pe iesirea spate numai ca in punte)si a mers ieri cam o ora la putere maxima si si azi cam tot...
Forum:
Coltul incepatorului
08-02-10, 22:51
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
ok.imi poti recomanda atunci ceva difuri tot de 6x9 care sa reziste mai mult de cateva luni in conditiile in care folosesc acelasi amplif?dar ca pret sa fie cam acelasi,ca ma indoiesc sa gasesc ceva...
Forum:
Coltul incepatorului
08-02-10, 22:43
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
stiu ca mi-ar trebui condensator sau o baterie gen kinetik,dar avand in vedere ca palpaie asta nu insemna ca instalatia ii solicitata si nu poate da puterea necesara la amplif?
Forum:
Coltul incepatorului
08-02-10, 22:37
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
am un kit de alimentare dietz de 10mm2 da nu stiu ce sa zic la ce ai spus tu ca ajunge suficienta tensiune ca se mai intampla ca lumina din bord ce lumineaza kilometraju sa mai palpaie,deci sant de...
Forum:
Coltul incepatorului
08-02-10, 14:58
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
Re: problema mai ciudata.........parerea mea
nu stiu cum as fi putut das prea tare in ele.luand dupa datele oficiale(care imi dau si eu seama ca nu sant adevarate ci mai umflate)jbl ar avea nominal 100 iar amplifu 90w(la 2ohm).nu stiu ce sa...
Forum:
Coltul incepatorului
08-02-10, 14:08
Replies:
24
problema mai ciudata.........parerea mea
Views:
1,537
Posted By
metadon
problema mai ciudata.........parerea mea
salut am cumparat anu trecut in august o pereche de difuzoare gbl gto 938,noi.dupa aproximativ o luna am reusit sa le pun sus.problema e urmatoarea.nu mai functioneaza membrana,nu mai misca de loc.am...
Showing results 1 to 14 of 14
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -