Forum: Masina mea BMW Seria 3
13-10-09, 18:53
|
|
Replies: 1,676
Views: 259,988
Re: E46 - 320i B-19-RRM
Salutare tuturor ! Razvane 3 zile am stat sa citesc toate paginile din cauza programului de la munca dar nu am sarit nici o pagina, superba masina nu am ce altceva sa zic, am invatat multe de pe...
|
Forum: Masina mea BMW Seria 3
15-10-08, 10:07
|
|
Replies: 55
Views: 7,702
Re: E46 - FUL
Intradevar multi se uita si nu zic nimic ... depilda eu :P si crede.ma ca e primul post de cnd am contul aici.
Deci masina e FFF frumoasa culoare e superba si ii sta cu jantele alea intr.un mare...
|