Forum: Masini de serie
03-12-08, 10:03
|
|
Replies: 6
Views: 982
Re: Jaguar XF Coupe
o fi jaguarul masina,nu zic k nu...da coupe-ul parca arata mai bine cu 2 usi,nu cu 4...
cel putin A5 arata bestial cu 2.... nu-mi pot imagina un A5 cu 4 usi...ar trebui sa se mai uite si pe la...
|
Forum: Masini de serie
03-12-08, 09:55
|
|
Replies: 14
Views: 1,209
|
Forum: Masini tunate
02-06-08, 11:01
|
|
Replies: 102
Views: 20,334
|
Forum: Masini tunate
26-05-08, 16:39
|
|
Replies: 32
Views: 2,974
|
Forum: Masini tunate
26-05-08, 16:33
|
|
Replies: 45
Views: 14,947
|