Forum: Alte discutii Seat
18-10-08, 18:27
|
|
Replies: 8
Views: 2,666
|
Forum: Masina mea Seat
27-05-08, 21:19
|
|
Replies: 163
Views: 48,249
Re: Seat IBIZA... auto emoción evolution
TIR esti o inspiratie pt posesorii de ibiza\cordoba ... tia iesit super frumos mashinutza tot cei pus e pus cu cap si bun gust ... am sa aplic cateva din ideile tale si p cordoba mea k miau placut...
|
Forum: Masini tunate
23-05-08, 17:52
|
|
Replies: 29
Views: 4,142
Re: Passat Variant R36
SUper ... interior si exterior ii criminal ... dar ca motorizari??? facut oare sa concureze un audi RS4 Avant? nu cred k emblema de R36 se refera doar la styling
|
Forum: Masina mea Seat
14-05-08, 22:02
|
|
Replies: 148
Views: 22,930
Re: Usergroup SEAT
Salut! vin si eu cu un Seat Cordoba 1.9 TDI pachet sport:-) ... pan aq doar folii si un pic de muzik pe spate iam adaugat ... incetu' cu incetu' vor mai urma si altele:D
536686 536687
|