Forum: Alte cluburi
07-10-08, 23:10
|
|
Replies: 647
Views: 32,219
Re: 7000 R C focsani
'seara. Sunt pasionat ... FOARTE ... de masini ... Am avut o Alfa Romeo 147 ... s-a dus saraca ... pentru moment am un Seat Toledo mai vechi ... Trec la partea problematica acum... Imi place ideea cu...
|
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ?
12-04-08, 13:43
|
|
Replies: 3
Views: 1,351
|
Forum: Cum facem rost de mai multi cai putere ?
10-04-08, 23:43
|
|
Replies: 3
Views: 1,351
|