Forum: Jante si Anvelope
23-04-08, 10:36
|
|
Replies: 0
Views: 395
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
07-04-08, 15:13
|
|
Replies: 18
Views: 1,518
Re: ...vand Vw Pasat Din 2000....
nu trebuie sa te superi pe mine, incercam sa iti spun ca pretul este un picut prea mare pentru o masina din 2000, nu sunt bagator de seama si tot ce am vrut sa iti spun ca nu o vei vinde la banii,...
|
Forum: Bazar AUTO - MASINI
07-04-08, 13:45
|
|
Replies: 18
Views: 1,518
Re: ...vand Vw Pasat Din 2000....
pt ca tot nu iti raspunde nimeni, o sa iti spun eu 2 vorbe...pretul e cam lung...stiu in brasov una din 1998 1.9 TDI sedan pe care vrea 6500euro neg si sti cum arata?, Mult prea tare
|
Forum: Jante si Anvelope
07-04-08, 13:28
|
|
Replies: 0
Views: 631
|