Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 34 of 34
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: noni
Forum: Discutii generale masini 21-04-09, 14:22
Replies: 56
Views: 5,188
Posted By noni
Re: Viteza pe A1 şi A2, pe ultimii 5-7 kilometri, să fie redusă pānă la 70-80 km/oră?

pe langa ca nu avem autostrazi, nici pe alea pe care le avem nu ne lasa sa circulam cu viteza. CE TREAA II ASTA?!?!
Forum: Masini de serie 10-04-09, 16:25
Replies: 109
Views: 17,640
Posted By noni
Forum: Masini de serie 09-04-09, 15:40
Replies: 75
Views: 11,579
Posted By noni
Re: Oficial: BMW dezvăluie noile 760i şi 760Li

la capitolul cai sta bine da nu imi place exterioru, la seria 7 am fost obisnuiti cu o masian inpunatoare lata imens de mare dar acum modelu asta nu regasesc acea masina
Forum: Masini tunate 09-04-09, 15:34
Replies: 28
Views: 4,655
Posted By noni
Re: MTM modifică (din nou) Audi R8

culoarea verde in cusatura volanului cam strica
Forum: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo 08-04-09, 11:08
Replies: 42
Views: 9,392
Posted By noni
Forum: Masini de serie 07-04-09, 16:35
Replies: 40
Views: 2,568
Posted By noni
Forum: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo 02-04-09, 21:19
Replies: 207
Views: 24,800
Posted By noni
Re: La mulţi ani 4TuningRO

la multi aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii<:-P<:-P<:-P
Forum: Satu Mare 30-03-09, 21:52
Replies: 2,552
Views: 196,706
Posted By noni
Re: discutii Satu Mare

care imi poate recomanda pe cineva din sm care sa-mi faca navigatia la masina, am un passat 6 si vw nu o facut CD cu romania pentru masina asta si am auzit ca sant care se pricep la chesti de astea.
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 28-01-09, 21:25
Replies: 27
Views: 4,268
Posted By noni
Re: Mini Cabriolet - Car Wash

oare mai mere CD din casetofon?
Forum: PC Games 23-01-09, 16:49
Replies: 73
Views: 11,498
Posted By noni
Re: Drifturi cu Maybach, Lamborghini, Bugatti si nu numai..

daca biau 20 de beri si ma oare burta pote imi placea
Forum: Masini de serie 01-01-09, 16:20
Replies: 118
Views: 12,357
Posted By noni
Forum: CAR STYLING 29-12-08, 20:28
Replies: 35
Views: 9,785
Posted By noni
Re: Ferrari 599 GTB alb mat

frumusica da parca nu ii stilul ferrari
Forum: Masini tunate 20-12-08, 16:30
Replies: 140
Views: 29,521
Posted By noni
Re: Bugatti Veyron Vincero by Mansory

nu ea arata ca o bijuterie, o bijuterie arata ca ea
Forum: Masini tunate 17-12-08, 20:08
Replies: 26
Views: 3,328
Posted By noni
Re: Opel GT by Lexmaul

nu stiu ce sa zic, interoru ii asa de monoton
Forum: WRC - FORMULA 1 - Alte sporturi cu motor 16-12-08, 18:18
Replies: 41
Views: 3,592
Posted By noni
Re: Subaru se retrage din WRC

cel mai mare pacat pentru ca subaru a fost acolo de la anceputuri

NOTA moderator:

toate cuvintele care incep cu litera I se scriu cu I din i nu cu a.
doar in mijlocul cuvantului se foloseste...
Forum: Masini tunate 16-12-08, 13:58
Replies: 43
Views: 5,056
Posted By noni
Re: Volvo S60 Concept dezvaluit

masina arata foret bine si imi lace ca cei de la volvo au acele lini laterale care dau o nota de eleganta
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 16-12-08, 13:56
Replies: 27
Views: 5,259
Posted By noni
Re: Mario Kart pe strazile din Franta

oare are brevet de pilot?=))
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 15-12-08, 19:24
Replies: 76
Views: 12,197
Posted By noni
Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

dac tot se da asa mare si rotund macar dac ii dadea putina talpa da nare sange
Forum: Masini de serie 14-12-08, 14:21
Replies: 146
Views: 14,914
Posted By noni
Re: Oficial: Noul BMW Z4

nu mi-au placut niciodata Z-turile da asta arata chiar bine
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 11-12-08, 12:32
Replies: 20
Views: 3,524
Posted By noni
Re: Cel mai rapid birou pe roti

ce tare ii:D pacat ca nu are si o secretara pe masura :-P
Forum: CAR STYLING 12-11-08, 16:20
Replies: 42
Views: 6,805
Posted By noni
Re: Camuflaj militar pentru Porsche 911 Carrera 4S

pote arata mai bine cu niste stopuri de un rosu mai domul nu asa aprins si niste faruri nu asa de cristaline, da orcum este un dezastru
Forum: Masini tunate 08-11-08, 09:00
Replies: 38
Views: 5,990
Posted By noni
Re: Ferrari 599 GTB by Project Kahn - Perfectiunea intruchipata

de geba orce Ferrari ii mai frumos rosu
Forum: Masini tunate 01-11-08, 22:55
Replies: 128
Views: 20,993
Posted By noni
Re: Hamann SLR Volcano spionat

interioru ala rosu cu negru rupe tot:x:x
Forum: Masini tunate 25-10-08, 23:26
Replies: 14
Views: 2,060
Posted By noni
Forum: Masini tunate 25-10-08, 19:02
Replies: 46
Views: 8,140
Posted By noni
Re: Chevrolet Camaro Black vine la SEMA

un pic prea parca ii masina lui batman
Forum: Masini de serie 23-10-08, 10:43
Replies: 68
Views: 9,027
Posted By noni
Re: Logan Sport & Sandero Sport vin la Sao Paolo

sandero arata bine si loganu dar raratau mai bine dac le lasa mai jos
Forum: Satu Mare 14-09-08, 00:22
Replies: 171
Views: 31,504
Posted By noni
Re: sa ne prapadim de ras !

un elefant calca pe musuroiul furnicilor,tote furnicile se urca pe picioare si una singura pe gat,tote furnicile de pe picioare ii striga celei de pe gat
-zugrumal
-zugrumal
--------------------...
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 12-09-08, 14:38
Replies: 53
Views: 7,086
Posted By noni
Re: Oprire la boxe.. pardon, benzinarie

super tare=)))))))))))=)))))))
Forum: Masina mea BMW Seria 3 19-05-08, 14:31
Replies: 1,262
Views: 275,881
Posted By noni
Re: E30 - Txa

deci daca te pui sa faci motoru nu o sa vi la satu mare
Forum: Masina mea BMW Seria 3 11-05-08, 22:18
Replies: 3,795
Views: 677,401
Posted By noni
Re: E30 - B 65 LAF (rosu)

pacat ca nu ai venit la baia mare ,a fost super fain
Forum: Masina mea BMW Seria 3 11-05-08, 22:16
Replies: 1,487
Views: 371,353
Posted By noni
Re: E30 - BH-04-ARO ///M5 Power + NX

felicitari pentru ce ai facut la baia mare ,dar tu poti si mai mult suces pe vitor
Forum: Masina mea BMW Seria 3 11-05-08, 22:05
Replies: 1,262
Views: 275,881
Posted By noni
Re: E30 - Txa

bravo marius pentru ce ai facut la baia mare ,din pacate de cate ori ai facut cu wpp ai avut ghinion da in rest au rupt tot
Forum: Masina mea BMW Seria 3 02-04-08, 16:12
Replies: 3,795
Views: 677,401
Posted By noni
mai pote motoru ala ? cati cai are?

mai pote motoru ala ?

cati cai are?
Forum: Masina mea BMW Seria 5 31-03-08, 22:31
Replies: 1,434
Views: 194,282
Posted By noni
Re: E39 - Mr. CAT, proiect si evolutie

masina arata super fain.asa ca nu mai aveti de ce sa fiti sad
Showing results 1 to 34 of 34

 
- Copyright 2026 4Tuning -