Forum: ATV
19-03-08, 02:10
|
|
Replies: 8
Views: 1,728
Re: Diverse discutii...
am si eu un grizzly660 si nu am decat o factura pe el.e cumparat din anglia,aveti idee daca pot sa l inmatriculez in ro?
|
Forum: ATV
18-03-08, 01:18
|
|
Replies: 3
Views: 16,607
|
Forum: ATV
18-03-08, 01:12
|
|
Replies: 55
Views: 11,244
Re: ATV-ul meu
am un yamaha grizzly 650 si ma intereseaza daca il pot inmatricula in ro.
|